Odpowiedz

Re.: konto

Witam mam problem z kontem bankowym woła ode mnie np. 20 literę hasła której nie ma...
Po nie wypełnieniu tego miejsca nie działa, gdy wprowadzę tam spacje tak samo...
Czy jest szansa żeby coś z tym zrobić ?
Odpowiedz
0 Lajków
PapierowyW666
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
03-08-2020
Wiadomość 21 z 24 (2 438 wyświetleń)

Re: Re.: konto

PapierowyW666 Jeśli podczas logowania prosimy Cię o więcej znaków w haśle niż posiadasz, to oznacza, że prawdopodobnie wpisałeś błędny login. Proszę, sprawdź tę wartość na swojej umowie lub po zalogowaniu do aplikacji mobilnej w zakładce: Moje dane.

Jeśli wprowadzasz poprawny login a nie pamiętasz swojego hasła, to możesz je zmienić w kilka minut za pomocą formularza na naszej stronie.
Znajdziesz go tutaj. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 22 z 24 (2 407 wyświetleń)

Re: Re.: konto

Witam

Od kilku dni nie mogę się zalogować za pomocą aplikacji mobilnej. Po wpisaniu kodu pin, pojawia się znane "kółeczko", które po jakieś minucie wyrzuca kod błędu "Nie udało się pobrać danych WRP0000". Wersja aplikacji 5.5.2 Próbowałem przeinstalować, wyczyścić dane ale to nic nie pomogło.

Jakiś pomysły?

Odpowiedz
0 Lajków
daro4577
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
12
0
27-06-2020
Wiadomość 23 z 24 (2 369 wyświetleń)

Re: Re.: konto

daro4577, prosimy zadzwoń do nas +48 32 357 00 69 (infolinia całodobowa). Przekażemy zgłoszenie do serwisu technicznego.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
560
122
19-03-2018
Wiadomość 24 z 24 (2 338 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy