Odpowiedz

Re.: konto

Witam mam problem z kontem bankowym woła ode mnie np. 20 literę hasła której nie ma...
Po nie wypełnieniu tego miejsca nie działa, gdy wprowadzę tam spacje tak samo...
Czy jest szansa żeby coś z tym zrobić ?
Odpowiedz
0 Lajków
PapierowyW666
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
03-08-2020
Wiadomość 21 z 24 (5 143 wyświetleń)

Re: Re.: konto

PapierowyW666 Jeśli podczas logowania prosimy Cię o więcej znaków w haśle niż posiadasz, to oznacza, że prawdopodobnie wpisałeś błędny login. Proszę, sprawdź tę wartość na swojej umowie lub po zalogowaniu do aplikacji mobilnej w zakładce: Moje dane.

Jeśli wprowadzasz poprawny login a nie pamiętasz swojego hasła, to możesz je zmienić w kilka minut za pomocą formularza na naszej stronie.
Znajdziesz go tutaj. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1155
226
07-06-2017
Wiadomość 22 z 24 (5 112 wyświetleń)

Re: Re.: konto

Witam

Od kilku dni nie mogę się zalogować za pomocą aplikacji mobilnej. Po wpisaniu kodu pin, pojawia się znane "kółeczko", które po jakieś minucie wyrzuca kod błędu "Nie udało się pobrać danych WRP0000". Wersja aplikacji 5.5.2 Próbowałem przeinstalować, wyczyścić dane ale to nic nie pomogło.

Jakiś pomysły?

Odpowiedz
0 Lajków
daro4577
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
12
0
27-06-2020
Wiadomość 23 z 24 (5 074 wyświetleń)

Re: Re.: konto

daro4577, prosimy zadzwoń do nas +48 32 357 00 69 (infolinia całodobowa). Przekażemy zgłoszenie do serwisu technicznego.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
636
130
19-03-2018
Wiadomość 24 z 24 (5 043 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Problem z płatnością zbliżeniową Google Pay NFC

Przez Społeczność nie możemy sprawdzić Twojej sytuacji. Prosimy, napisz do nas na czacie w Moim ING. Tam możemy przyjąć zgłoszenie techniczne, aby sprawdzić całą sytuację.

20-08-2026
Re.: Aneks do umowy

Poprawka: Jednak żony umowa będzie od września do końca sierpnia

20-08-2026
Aneks do umowy

Dzień dobry,
Obawiam się że mogę nie zdążyć z odbiorem domu do umownego terminu i raczej pod koniec sierpnia będę musiał wystąpić o aneks z przedłużonym terminem. Czy w takim wypadku bank będzie ponown...

20-08-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy