Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

informacja o egzekucji a umorzenie przez komornika

Witam. Emotikon: Szczęśliwy

W piątek wchodząc na nową stronę bankowości zauważyłam informacje o egzekucji komorniczej ponieważ pojawiła się wpłata na moim koncie - w wtorek wybrałam się do kancelarii komorniczej dowiedzieć się dokładnie co to za dług. Pani poinformowała mnie, że dług umorzyła, zapłaciłam 55zł za "usługę komorniczą" i poinformowano mnie jeszcze, że "Informacja wyświetlona na stronie banku o egzekucji komorniczej zniknie, ponieważ wyśle pismo do banku dotyczące umorzenia długu" - chciałabym się dowiedzieć ile czasu trwa taka "likwidacja egzekucji" w banku i czy z zniknięciem tej informacji znika także kwota wolna i mogę normalnie korzystać z konta bez obawy przekroczenia właśnie kwoty wolnej?

Pozdrawiam Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
jackaaasia
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
26-05-2016
Wiadomość 1 z 4 (7 123 wyświetleń)

Re.: informacja o egzekucji a umorzenie przez komornika

[ Edytowane ]

@jackaaasia Odblokujemy konto zaraz po otrzymaniu pisma w tej sprawie. Znika wtedy również kwota wolna od zajęcia egzekucyjnego.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (7 087 wyświetleń)

Re.: informacja o egzekucji a umorzenie przez komornika

Ślicznie dziękuję za odpowiedź Emotikon: Szczęśliwy
Ile przeważnie trwa takie rozwiązanie sytuacji ?Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
jackaaasia
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
26-05-2016
Wiadomość 3 z 4 (7 072 wyświetleń)

Re.: informacja o egzekucji a umorzenie przez komornika

Jak tylko otrzymamy pismo, niezwłocznie odblokujemy konto.
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (7 036 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy