19-12-2018 20:34
Zakładając konto firmowe wziąłem sobie kartę do tego konta. Okazuje się jednak, że jest mi ona całkowicie zbędna, gdyż wystarczy mi karta na koncie prywatnym.
Karty firmowej nie aktywowałem i mam pytanie - czy w takiej sytuacji będzie pobierana ode mnie opłata, a jeśli tak, to czy mogę zamknąć samą kartę, by takowej opłaty nie ponosić i jak to zrobić?
20-12-2018 20:40
Za nieaktywną kartę również pobieramy 7 zł miesięcznie, bo wtedy nie spełniasz warunku wymaganej sumy płatności kartą. Kartę możesz zamknąć w naszym oddziale. Za miesiąc kalendarzowy, w którym zamkniesz kartę, możesz mieć jeszcze opłatę proporcjonalną za czas jej posiadania. Od następnych miesięcy nie będziesz miał opłaty.
18-01-2019 14:53
20-04-2019 10:58
Sprawdziłeś to?
20-04-2019 13:10
Tak, w przypadku karty do konta firmowego. W zasadzie aż dziwne, że pytasz - zgubioną/skradzioną kartę możesz zastrzec w ING online lub na infolinii w dowolnym momencie - po zastrzeżeniu karta jest dezaktywowana - trudno abyś płacił za coś, czego nie ma.
21-04-2019 12:13 | Edytowano: 21-04-2019 12:13
Rzeczywiście nie pobieramy opłaty za zastrzeżoną kartę. Proces zastrzeżenia dotyczy jedynie zagubienia lub kradzieży karty. Aby ją zamknąć należy udać się do oddziału naszego banku. Zastrzeżenie karty w Moim ING lub na naszej infolinii, nie jest równoznaczne z jej zamknięciem.
Chciałem zgłosić problem z niedziałającym skrótem klawiszowym w inpucie kwoty przelewu. Na starszej wersji ekranu przelewu działało to bez problemu. Obecnie jedynie to pole nie pozwala użyć skrótu ctr
... 13-01-2026Czy w przypadku IKZE ma zastosowanie zasada obowiązująca przy umowach zawieranych na odległość, tj. możliwość odstąpienia przed upływem 14 dni od zawarcia bez ponoszenia kosztów? Otworzyłem IKZE oszcz
... 13-01-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |