Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Re: Re.: Zablokowane konto bez żadnej informacji

Kolejna bzdura, przez infolinie nie mogłam niczego załatwić, złożyłam kolejna reklamacje i dowiedziałam się, ze odpowiedz dostanę poczta w ciągu 30 dni!!! Gratuluje
dorpie6800
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
3
07-04-2023
Wiadomość 11 z 15 (3 670 wyświetleń)

Re: Re.: Zablokowane konto bez żadnej informacji

Proszę, aby podała Pani numer reklamacji, którą Pani zgłosiła. Przekażemy prośbę do odpowiedniej jednostki w naszym banku o pilne rozpatrzenie zgłoszenia.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 12 z 15 (3 592 wyświetleń)

Re.: Zablokowane konto bez żadnej informacji

Witam, dzis mnie równiez w sklepie spotkała taka niemiła niespodzianka. Nie spodziewałem sie tego po banku który wydawal się solidny i dbajacy o klienta. Jakze mylące... W sklepie przed kasą nagle okazalo sie ze karta jest nieakceptowana. raz ze zaskoczenie a dwa wstyd bo w kolejce ludzie czekaja i patrzą... kolejna próba podobnie tak samo 3 i pozniej proba patnosci blikiem rowniez. Bank okazał się beznadziejnie tragiczny jesli chodzi om kontakt z klientem i dbalosc o niego a moje zazenowanie i frustracja zwiazana z nieznajomocia przyczyny, brakiem kontaktu i jakiegololwiek zainteresowania ze strony banku. ING okazuje się marką z szamba .
Odpowiedz
0 Lajków
Maximus34
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
08-09-2023
Wiadomość 13 z 15 (2 579 wyświetleń)

Re: Re.: Zablokowane konto bez żadnej informacji

Prosimy, sprawdź, czy w Moim ING w zakładce Wiadomości masz od nas wiadomości z prośbą o np. aktualizację danych lub dostarczenie dodatkowych dokumentów. Jeśli nie, to napisz do nas na czacie w Moim ING jutro. Sprawdzimy to.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 14 z 15 (2 488 wyświetleń)

Re.: Zablokowane konto bez żadnej informacji

W takich przypadkach nie zwlekać od razu kontakt z https://rf.gov.pl/

Odpowiedz
0 Lajków
Simon2222
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
2
10-01-2024
Wiadomość 15 z 15 (1 013 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Przejecie konta POMOCY!!!

Stało się to przed chwilą!!!!

 

29-04-2024
Przejecie konta POMOCY!!!

Witam pilnie potrzebuje pomocy poniedziałek ktoś włamał się na moje konto zmienił nr.tel i hasło do logowania proszę pilnie o pomoc!!

29-04-2024
Analiza wniosku

Wniosek złożony 9.02, dziś na drugim punkcie..analiza dokumentów, dosyłane ponownie zaświadczenia , zaraz minie 3 mce..Jestem załamana, bo umowa kupna nieruchomości już mi sie zakończyła 15 kwietnia. ...

28-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy