Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Re: Re.: Zablokowane konto bez żadnej informacji

Kolejna bzdura, przez infolinie nie mogłam niczego załatwić, złożyłam kolejna reklamacje i dowiedziałam się, ze odpowiedz dostanę poczta w ciągu 30 dni!!! Gratuluje
dorpie6800
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
3
07-04-2023
Wiadomość 11 z 15 (3 786 wyświetleń)

Re: Re.: Zablokowane konto bez żadnej informacji

Proszę, aby podała Pani numer reklamacji, którą Pani zgłosiła. Przekażemy prośbę do odpowiedniej jednostki w naszym banku o pilne rozpatrzenie zgłoszenia.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
565
122
19-03-2018
Wiadomość 12 z 15 (3 708 wyświetleń)

Re.: Zablokowane konto bez żadnej informacji

Witam, dzis mnie równiez w sklepie spotkała taka niemiła niespodzianka. Nie spodziewałem sie tego po banku który wydawal się solidny i dbajacy o klienta. Jakze mylące... W sklepie przed kasą nagle okazalo sie ze karta jest nieakceptowana. raz ze zaskoczenie a dwa wstyd bo w kolejce ludzie czekaja i patrzą... kolejna próba podobnie tak samo 3 i pozniej proba patnosci blikiem rowniez. Bank okazał się beznadziejnie tragiczny jesli chodzi om kontakt z klientem i dbalosc o niego a moje zazenowanie i frustracja zwiazana z nieznajomocia przyczyny, brakiem kontaktu i jakiegololwiek zainteresowania ze strony banku. ING okazuje się marką z szamba .
Odpowiedz
0 Lajków
Maximus34
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
08-09-2023
Wiadomość 13 z 15 (2 695 wyświetleń)

Re: Re.: Zablokowane konto bez żadnej informacji

Prosimy, sprawdź, czy w Moim ING w zakładce Wiadomości masz od nas wiadomości z prośbą o np. aktualizację danych lub dostarczenie dodatkowych dokumentów. Jeśli nie, to napisz do nas na czacie w Moim ING jutro. Sprawdzimy to.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
542
120
12-04-2017
Wiadomość 14 z 15 (2 604 wyświetleń)

Re.: Zablokowane konto bez żadnej informacji

W takich przypadkach nie zwlekać od razu kontakt z https://rf.gov.pl/

Odpowiedz
0 Lajków
Simon2222
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
2
10-01-2024
Wiadomość 15 z 15 (1 129 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Marta6, trzymam kciuki myślałam, że już też jesteście po decyzji. Może dzisiaj rano będzie. Wy to w ogóle czekacie chyba całe wieki.

14-05-2024
Re.: Kredyt hipoteczny

Żadna, szykujcie sie najszybciej na za dwa- trzy tygodnie jeżeli nie będą wymagali dodatkowych dokumentów. Obecnie czas podjęcia decyzji od dnia skompletowania dokumentów N+8 dni roboczych obecnie (in...

14-05-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Mi brakuje słów na działanie ING. Dwukrotnie mieliśmy status wygląda na to, że mamy już wszystko, podejmujemy decyzję. Wg czasów procesowych dzisiaj powinniśmy mieć decyzję ostateczną, której oczywiśc...

14-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy