Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Usunięcie przelewów na telefon

No i kolejny idiotyczny pomysł czyli usunięcie przelewów na telefon z aplikacji internetowej. Nie wiem czy nikomu do głowy nie przychodzi, że generalnie łatwiej jest sobie skopiować numer telefonu używając komputera niż telefonu.

Zamiast czegoś co faktycznie ułatwi życie to tylko co raz więcej spamu przy logowaniu (człowiek loguje się wykonać operacje bankowe a nie czytać nachalny spam o średnio opłacalnych produktach) i usuwanie funkcji 

Odpowiedz
0 Lajków
Shai
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
10
02-08-2019
Wiadomość 1 z 2 (4 251 wyświetleń)

Re: Usunięcie przelewów na telefon

Przykro nam, że ta zmiana wywołała u Ciebie negatywne emocje. Przelewy na telefon w aplikacji mobilnej są dużo łatwiejsze do wykonania niż te, które były dostępne w Moim ING. Wykonując przelew na telefon w aplikacji mobilnej możesz korzystać ze swojej książki telefonicznej. Nie musisz kopiować numeru telefonu, ani wpisywać go ręcznie. Wraz z aktualizacją podwyższyliśmy limity przelewów na telefon. Maksymalna kwota jaką możesz wysłać dziennie tym sposobem to 1000 zł (maksymalnie 500 zł w jednej transakcji).

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (4 156 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy