Odpowiedz

Promocja konta

Czy ktoś może mi napisać gdzie w bankowośći internetowej moge wygenerować kod dla znajomych do zakładania konta z mojego polecenia ? Szukam, szukam i znaleźć nie mogę a podobno można przez internet to zrobić

Odpowiedz
0 Lajków
jerry90
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
1
01-04-2016
Wiadomość 1 z 4 (6 691 wyświetleń)

Re.: Promocja konta

Kod znajdziesz po zalogowaniu się do ING BankOnLine klikając w ikonę Rachunki, a następnie po prawej stronie Promocje.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
IwonaP
Były moderator
Były moderator icon
136
42
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (6 671 wyświetleń)

Re.: Promocja konta

no niestety nie widze tej opcji, a jak pozostali? czy zeby widziec tą opcję to musze wpierw w banku przystąpić do tej promocji czy nie ma takiej potrzeby?
Odpowiedz
0 Lajków
jerry90
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
1
01-04-2016
Wiadomość 3 z 4 (6 640 wyświetleń)

Re.: Promocja konta

Uczestnikiem Promocji może być klient, który od co najmniej 3 miesięcy przed przystąpieniem do Promocji jest posiadaczem przynajmniej jednego z następujących kont osobistych Konto z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Student, Klasyczne, oraz:

a) od 7 marca 2016 roku do 7 czerwca 2016 roku przystąpi do Promocji i pobierze Kod promocji: poprzez ING BankOnLine w zakładce „Promocja” albo w oddziale banku. Kod promocji przekazuje Nowemu klientowi, który chce założyć konto osobiste w ramach Promocji. Obecny posiadacz konta może otrzymać/pobrać Kod promocji wielokrotnie i przekazać dowolnej liczbie osób,

b) po przystąpieniu do Promocji, w czasie trwania Promocji, dokona transakcji bezgotówkowych o łącznej wartości co najmniej 300 PLN – przy użyciu dowolnej karty płatniczej wydanej do konta i/lub kodu BLIK. Transakcje te musimy rozliczyć do 15 czerwca 2016 roku,

c) po przystąpieniu do Promocji, w czasie trwania Promocji, poleci założenie konta osobistego i przekaże Kod promocji Nowemu klientowi.

 



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (6 599 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy