Odpowiedz

Promocja konta

Czy ktoś może mi napisać gdzie w bankowośći internetowej moge wygenerować kod dla znajomych do zakładania konta z mojego polecenia ? Szukam, szukam i znaleźć nie mogę a podobno można przez internet to zrobić

Odpowiedz
0 Lajków
jerry90
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
1
01-04-2016
Wiadomość 1 z 4 (6 712 wyświetleń)

Re.: Promocja konta

Kod znajdziesz po zalogowaniu się do ING BankOnLine klikając w ikonę Rachunki, a następnie po prawej stronie Promocje.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
IwonaP
Były moderator
Były moderator icon
136
42
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (6 692 wyświetleń)

Re.: Promocja konta

no niestety nie widze tej opcji, a jak pozostali? czy zeby widziec tą opcję to musze wpierw w banku przystąpić do tej promocji czy nie ma takiej potrzeby?
Odpowiedz
0 Lajków
jerry90
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
1
01-04-2016
Wiadomość 3 z 4 (6 661 wyświetleń)

Re.: Promocja konta

Uczestnikiem Promocji może być klient, który od co najmniej 3 miesięcy przed przystąpieniem do Promocji jest posiadaczem przynajmniej jednego z następujących kont osobistych Konto z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Student, Klasyczne, oraz:

a) od 7 marca 2016 roku do 7 czerwca 2016 roku przystąpi do Promocji i pobierze Kod promocji: poprzez ING BankOnLine w zakładce „Promocja” albo w oddziale banku. Kod promocji przekazuje Nowemu klientowi, który chce założyć konto osobiste w ramach Promocji. Obecny posiadacz konta może otrzymać/pobrać Kod promocji wielokrotnie i przekazać dowolnej liczbie osób,

b) po przystąpieniu do Promocji, w czasie trwania Promocji, dokona transakcji bezgotówkowych o łącznej wartości co najmniej 300 PLN – przy użyciu dowolnej karty płatniczej wydanej do konta i/lub kodu BLIK. Transakcje te musimy rozliczyć do 15 czerwca 2016 roku,

c) po przystąpieniu do Promocji, w czasie trwania Promocji, poleci założenie konta osobistego i przekaże Kod promocji Nowemu klientowi.

 



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (6 620 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy