Odpowiedz

Otwarcie konta Direct

Witam

 

Czy istnieje obecnie możliwość założenia konta Direct samodzielnie przez Internet? Od początku do końca? Obecnie trzeba albo wybrać opcję, w której ma się login w ING, albo wybrać kontakt telefoniczny. Chciałem założyć żonie konto w ING, jednak już od trzech dni czekamy na telefon i nic... Kiedyś można było zdaje się zrobić wszystko samodzielnie i wybrać autoryzację przelewem lub kurierem.

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
nivrim
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
24-11-2016
Wiadomość 1 z 10 (14 042 wyświetleń)

Re.: Otwarcie konta Direct

wydaje mi się, że nie można
Odpowiedz
0 Lajków
wpisarek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
25-01-2017
Wiadomość 2 z 10 (14 018 wyświetleń)

Re.: Otwarcie konta Direct

Jest możliwość założenia konta przez internet z opcją potwierdzenia danych przez kuriera. Formularz ten znajduje się na naszej stronie tutaj. Dane powinny być uzupełnione samodzielnie przez Twoją małżonkę.
Jeśli chodzi o kontakt telefoniczny to przepraszam za ten czas oczekiwania na telefon.

 



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 3 z 10 (13 976 wyświetleń)

Re.: Otwarcie konta Direct

Spróbowałem użyć podanego przez Panią w linku formularza, ale po jego wypełnieniu wyskakuje albo logowanie (jeśli ma się już konto), albo "Proszę o kontakt" (i tam informacja, że zadzwonią od 10:00 do 20:00).

 

I dziś w końcu zadzwoniono... żona usłyszała, że nie ma możliwości dokończenia rejestracji przez telefon. Musi się udać osobiście do oddziału... Na usta cisną się nam tylko niecenzuralne słowa. 

 

Początkowo byłem bardzo zadowolony z konta w ING. Z kwestii załatwiania kredytu hipotecznego również. Ale to tylko na początku. Potem pojawiły się różnego rodzaju problemy, przeciąganie w czasie, szukanie dziury w całym... A teraz jeszcze to. Z takimi doświadczeniami raczej nie ma co polecać usług ING. 

Odpowiedz
0 Lajków
nivrim
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
24-11-2016
Wiadomość 4 z 10 (13 946 wyświetleń)

Re.: Otwarcie konta Direct

@nivrim Wspomniany komunikat może pojawić się, jeżeli Twoja małżonka ma już u nas lub miała jakiś produkt bankowy, jest np. pełnomocnikiem lub współwłaścicielem.

Wtedy nowe konto Twoja żona może otworzyć w naszym oddziale. Wystarczy dowód osobisty. Ewentualnie, jeżeli ma swoją bankowość, to założy konto po zalogowaniu do naszej usługi.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 5 z 10 (13 903 wyświetleń)

Re.: Otwarcie konta Direct

Jeżeli wcześniej bank w jakiś sposób posiada dane osoby, która chce założyć konto przez internet to jest to niemożliwe. Temat przerabiałem. Dane osobowe były podawane jako osoba uprawniona do konta firmowego u pracodawcy. To uniemożliwiło jego założenie online i konieczność wizyty w oddziale.
Swoją drogą to dlaczego to tak działa?
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 6 z 10 (13 649 wyświetleń)

Re.: Otwarcie konta Direct

@Konto usunięte System podczas zakładania konta w naszym banku automatycznie weryfikuje, że pod danym numerem pesel jest założona kartoteka, dlatego taki wnisek nie jest dalej przetwarzany. Nie mogą widnieć 2 kartoteki pod jednym numerem pesel. System w takim przypadku prosi o zalogowanie się do usługi bankowości internetowej, gdzie równiez można założyć taki rachunek. Jeśli bankowość internetowa nie została wydana, to pozostaje jedynie wizyta w oddziale naszego banku.


*****
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
PatrykW
Były moderator
Były moderator icon
106
34
25-03-2016
Wiadomość 7 z 10 (13 597 wyświetleń)

Re.: Otwarcie konta Direct

Temat przerabiałem. Skończył sie wizytą w oddziale. Nawet pytałem się dlaczego jeżeli bank posiada moje dane (kartotekę) tym bardziej nie pozwoli mi założyć konta osobistego? Kartoteka danych to jedno a konto osobiste druga sprawa.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 8 z 10 (13 591 wyświetleń)

Re.: Otwarcie konta Direct

@Konto usunięte System w procesie vortalowym nie może aktualizować istniejącej kartoteki, nie może dodawać do niej dodatkowych lub nowych kont, stąd automatycznie wniosek jest odrzucany.

 


*****
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
PatrykW
Były moderator
Były moderator icon
106
34
25-03-2016
Wiadomość 9 z 10 (13 574 wyświetleń)

Re.: Otwarcie konta Direct

@PatrykW rozumiem. Przypadek nie jestem klientem banku a jedynie osobą uprawnioną do konta firmowego pracodawcy. Bank ma moje dane, ale użycie ich, weryfikacja na potrzeby wniosku online jest nie możliwa. Z drugiej strony skro już szef mnie upoważnił i jestem w oddziale to mogę przy okazji złożyć wniosek o konto osobiste. Pozdrawiam.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 10 z 10 (13 570 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy