Odpowiedz

Otwarcie konta Direct

Witam

 

Czy istnieje obecnie możliwość założenia konta Direct samodzielnie przez Internet? Od początku do końca? Obecnie trzeba albo wybrać opcję, w której ma się login w ING, albo wybrać kontakt telefoniczny. Chciałem założyć żonie konto w ING, jednak już od trzech dni czekamy na telefon i nic... Kiedyś można było zdaje się zrobić wszystko samodzielnie i wybrać autoryzację przelewem lub kurierem.

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
nivrim
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
24-11-2016
Wiadomość 1 z 10 (14 043 wyświetleń)

Re.: Otwarcie konta Direct

wydaje mi się, że nie można
Odpowiedz
0 Lajków
wpisarek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
25-01-2017
Wiadomość 2 z 10 (14 019 wyświetleń)

Re.: Otwarcie konta Direct

Jest możliwość założenia konta przez internet z opcją potwierdzenia danych przez kuriera. Formularz ten znajduje się na naszej stronie tutaj. Dane powinny być uzupełnione samodzielnie przez Twoją małżonkę.
Jeśli chodzi o kontakt telefoniczny to przepraszam za ten czas oczekiwania na telefon.

 



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 3 z 10 (13 977 wyświetleń)

Re.: Otwarcie konta Direct

Spróbowałem użyć podanego przez Panią w linku formularza, ale po jego wypełnieniu wyskakuje albo logowanie (jeśli ma się już konto), albo "Proszę o kontakt" (i tam informacja, że zadzwonią od 10:00 do 20:00).

 

I dziś w końcu zadzwoniono... żona usłyszała, że nie ma możliwości dokończenia rejestracji przez telefon. Musi się udać osobiście do oddziału... Na usta cisną się nam tylko niecenzuralne słowa. 

 

Początkowo byłem bardzo zadowolony z konta w ING. Z kwestii załatwiania kredytu hipotecznego również. Ale to tylko na początku. Potem pojawiły się różnego rodzaju problemy, przeciąganie w czasie, szukanie dziury w całym... A teraz jeszcze to. Z takimi doświadczeniami raczej nie ma co polecać usług ING. 

Odpowiedz
0 Lajków
nivrim
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
24-11-2016
Wiadomość 4 z 10 (13 947 wyświetleń)

Re.: Otwarcie konta Direct

@nivrim Wspomniany komunikat może pojawić się, jeżeli Twoja małżonka ma już u nas lub miała jakiś produkt bankowy, jest np. pełnomocnikiem lub współwłaścicielem.

Wtedy nowe konto Twoja żona może otworzyć w naszym oddziale. Wystarczy dowód osobisty. Ewentualnie, jeżeli ma swoją bankowość, to założy konto po zalogowaniu do naszej usługi.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 5 z 10 (13 904 wyświetleń)

Re.: Otwarcie konta Direct

Jeżeli wcześniej bank w jakiś sposób posiada dane osoby, która chce założyć konto przez internet to jest to niemożliwe. Temat przerabiałem. Dane osobowe były podawane jako osoba uprawniona do konta firmowego u pracodawcy. To uniemożliwiło jego założenie online i konieczność wizyty w oddziale.
Swoją drogą to dlaczego to tak działa?
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 6 z 10 (13 650 wyświetleń)

Re.: Otwarcie konta Direct

@Konto usunięte System podczas zakładania konta w naszym banku automatycznie weryfikuje, że pod danym numerem pesel jest założona kartoteka, dlatego taki wnisek nie jest dalej przetwarzany. Nie mogą widnieć 2 kartoteki pod jednym numerem pesel. System w takim przypadku prosi o zalogowanie się do usługi bankowości internetowej, gdzie równiez można założyć taki rachunek. Jeśli bankowość internetowa nie została wydana, to pozostaje jedynie wizyta w oddziale naszego banku.


*****
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
PatrykW
Były moderator
Były moderator icon
106
34
25-03-2016
Wiadomość 7 z 10 (13 598 wyświetleń)

Re.: Otwarcie konta Direct

Temat przerabiałem. Skończył sie wizytą w oddziale. Nawet pytałem się dlaczego jeżeli bank posiada moje dane (kartotekę) tym bardziej nie pozwoli mi założyć konta osobistego? Kartoteka danych to jedno a konto osobiste druga sprawa.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 8 z 10 (13 592 wyświetleń)

Re.: Otwarcie konta Direct

@Konto usunięte System w procesie vortalowym nie może aktualizować istniejącej kartoteki, nie może dodawać do niej dodatkowych lub nowych kont, stąd automatycznie wniosek jest odrzucany.

 


*****
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
PatrykW
Były moderator
Były moderator icon
106
34
25-03-2016
Wiadomość 9 z 10 (13 575 wyświetleń)

Re.: Otwarcie konta Direct

@PatrykW rozumiem. Przypadek nie jestem klientem banku a jedynie osobą uprawnioną do konta firmowego pracodawcy. Bank ma moje dane, ale użycie ich, weryfikacja na potrzeby wniosku online jest nie możliwa. Z drugiej strony skro już szef mnie upoważnił i jestem w oddziale to mogę przy okazji złożyć wniosek o konto osobiste. Pozdrawiam.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 10 z 10 (13 571 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy