Odpowiedz

Nowe konta w ING

Jak donosi Cashless, ING szykuje nowe konta Emotikon: Mrugający

"Jak dowiedział się serwis cashless.pl, ING pracuje nad nową ofertą rachunków. Składać się ona będzie z co najmniej trzech kont pod nazwą Konto z Lwem: Green, Future i Planet. Informację tę potwierdziło biuro prasowe Banku Śląskiego, jednak bez zdradzania detali. – Prowadzimy prace nad nową ofertą, ale na ten moment nie podajemy żadnych szczegółów z tym związanych – czytam w odpowiedzi na moje pytanie."

https://www.cashless.pl/12077-ing-konto-z-lwem-green-future-planet

Jestem ciekaw czy będą bardziej atrakcyjne, czy zmiana tylko po to aby zwiększyć prowizje?

I kiedy te zmiany nastąpią?

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
263
47
03-02-2016
Wiadomość 1 z 4 (4 019 wyświetleń)

Re.: Nowe konta w ING

Minęło ponad pół roku i nadal cisza
Odpowiedz
0 Lajków
ArturK
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
12-04-2023
Wiadomość 2 z 4 (2 621 wyświetleń)

Re.: Nowe konta w ING

Niestety. W ogóle cisza we wszystkim. Wydaje mnie się, że inflacja w 2023r pozmieniała biznes plan

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
263
47
03-02-2016
Wiadomość 3 z 4 (814 wyświetleń)

Re: Re.: Nowe konta w ING

W naszej ofercie konto osobistych od 19 września 2023 mamy już konto Future. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami tej oferty na stronie https://www.ing.pl/indywidualni/konta-osobiste/konto-future

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
SebastianM
Moderator
Moderator icon
71
11
03-03-2023
Wiadomość 4 z 4 (742 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Pomysł, każdy kto jest niezadowolony niech wrzuci adekwatną niską ocenę aplikacji w app store lub google play, jest to jedyny wskaźnik który może zainteresować osoby decyzyjne.

29-02-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Zgadzam się ze wszystkim co powyżej, aplikacja jest fatalna. Myślę że dopóki temat nie nabierze rozgłosu lub nie dotrze do kogoś komu zależy raczej nikt w ing nic nie zrobi.
Przy najbliższej wizycie w ...

29-02-2024
Re: Zepsuta nowa aplikacja ING

Ciekawe że testy nie wyłapały nie działających skrótów. Ekran przyjazny dla użytkownika ale chyba takiego co ma 1 konto i jedną kartę, wtedy faktycznie nie ma problemu nie trzeba przewijać i mamy plus...

29-02-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy