Odpowiedz

Konto Future

Moje pytanie dotyczy finansowania zielonych projektów.

Z tego co rozumiem, to wspieram projekt po przez przekazanie pieniędzy na rzecz fundacji. 

 

W jaki sposób pobranie opłaty za prowadzenie rachunku jest dla mnie widoczne w historii rachunku?

 

Chciałbym np fakt przekazania pieniędzy na fundacje ująć i rozliczyć w PIT-0 tylko zastanawiam się czy w jakiś sposób będę trzymał potwierdzenie przekazania środków na rachunek projektu? np w historii rachunku, albo jakimś zapisie umownym?

Odpowiedz
0 Lajków
Source
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
1
25-12-2021
Wiadomość 1 z 2 (1 533 wyświetleń)

Re.: Konto Future

Klient w ramach Konta Future wybiera projekt wspierający zrównoważony rozwój. To Bank przekazuje środki w wysokości 10 PLN co miesiąc na wybrany przez klienta projekt. W związku z tym klient nie ma możliwości ujęcia tej kwoty w ramach PIT'u, a także nie widzi tej transakcji na historii swojego konta (gdyż jest to transakcja realizowana przez bank na rzecz wybranego przez klienta projektu).





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszS
Moderator
Moderator icon
171
35
02-09-2021
Wiadomość 2 z 2 (774 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Orlen w portfelu

Na chwilę obecną nie uczestniczymy w tym programie .

18-09-2024
Re.: Hasło maskowane - pozwólcie nam je wyłączyć!

Można prosić o aktualizację? Czy coś w tym temacie drgnęło? Jestem nowym klientem i bardzo niemiło mnie zaskoczyło to przestarzałe i nazwijmy sprawę jasno, u***liwe dla użytkownika i obniżające poziom

...

18-09-2024
Re.: blokada środków pod przelew z datą przyszłą

Podbijam, czy coś nowego jest w tym temacie

18-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy