Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Konto firmowe dla spółek a eksport wyciągu bankowego

Witam Was

bardzo proszę o pomoc. 

W jaki sposób w koncie firmowym dla spółek wyeksportować listę operacji bankowych lub wyciąg bankowy do formatu CSV?

Potrzebne mi to do księgowości. Z tego co widzę, mogę to zrobic tylko do PDF.

Proszę zerknać na screen, nie mam tej opcji CSV. Proszę o pomoc

Odpowiedz
0 Lajków
ziuta1234
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
26-08-2024
Wiadomość 1 z 2 (713 wyświetleń)

Re.: Konto firmowe dla spółek a eksport wyciągu bankowego

Należy utworzyć szablon exportu, aby wygenerować historię operacji do formatu CSV - czytanego przez Excel. Proszę wejść w zakładkę Narzędzia -> Import Export -> Szablony Exportu -> Dodaj szablon. W polu "Rodzaj szablonu" proszę wskazać "Historia operacji".
Następnie w "Nazwie szablonu" proszę wskazać nazwę własną, na tworzony szablon. Pozostałe dane w pierwszej części pozostają bez zmian.
W "Polach szablonu" proszę przeciągnąć z prawej strony na lewą wszystkie informacje, które mają się znaleźć w tworzonym szablonie. Następnie po przeciągnięciu danych, proszę kliknąć "Zapisz". Utworzony szablon pojawi się na liście szablonów exportu. Proszę nacisnąć na szablon i wybrać wskazany zakres dat i rachunków. Wygenerowany plik pojawi się w zakładce "Pliki wyeksportowane".





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszS
Moderator
Moderator icon
169
33
02-09-2021
Wiadomość 2 z 2 (297 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Brak ing na Tarchominie / Białołęce

Dzisiaj spotkała mnie niemiła niespodzianka. Chcialam wypłacić gotówkę z bankomatu w Galerii Polnocnej, a tam informacja, że placówka zamknięta. Sprawdzam mapę, gdzie znajdę najbliższy oddział / banko...

14-09-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

to jest ciekawy paradoks, błąd banku oznacza coś lepszego. Piękny przykład zmarnowanych pieniędzy.

14-09-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Wczoraj przez moment pojawił się stary wygląd aplikacji… myślałem że w końcu doczekalismy się dobrej zmiany i powrotu do większej przejrzystości, mniejszej ilości reklam i generalnie mniejszej ilości ...

14-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy