Odpowiedz

Konto Future

Moje pytanie dotyczy finansowania zielonych projektów.

Z tego co rozumiem, to wspieram projekt po przez przekazanie pieniędzy na rzecz fundacji. 

 

W jaki sposób pobranie opłaty za prowadzenie rachunku jest dla mnie widoczne w historii rachunku?

 

Chciałbym np fakt przekazania pieniędzy na fundacje ująć i rozliczyć w PIT-0 tylko zastanawiam się czy w jakiś sposób będę trzymał potwierdzenie przekazania środków na rachunek projektu? np w historii rachunku, albo jakimś zapisie umownym?

Odpowiedz
0 Lajków
Source
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
1
25-12-2021
Wiadomość 1 z 2 (1 478 wyświetleń)

Re.: Konto Future

Klient w ramach Konta Future wybiera projekt wspierający zrównoważony rozwój. To Bank przekazuje środki w wysokości 10 PLN co miesiąc na wybrany przez klienta projekt. W związku z tym klient nie ma możliwości ujęcia tej kwoty w ramach PIT'u, a także nie widzi tej transakcji na historii swojego konta (gdyż jest to transakcja realizowana przez bank na rzecz wybranego przez klienta projektu).





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszS
Moderator
Moderator icon
169
33
02-09-2021
Wiadomość 2 z 2 (719 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Brak ing na Tarchominie / Białołęce

Dzisiaj spotkała mnie niemiła niespodzianka. Chcialam wypłacić gotówkę z bankomatu w Galerii Polnocnej, a tam informacja, że placówka zamknięta. Sprawdzam mapę, gdzie znajdę najbliższy oddział / banko...

14-09-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

to jest ciekawy paradoks, błąd banku oznacza coś lepszego. Piękny przykład zmarnowanych pieniędzy.

14-09-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Wczoraj przez moment pojawił się stary wygląd aplikacji… myślałem że w końcu doczekalismy się dobrej zmiany i powrotu do większej przejrzystości, mniejszej ilości reklam i generalnie mniejszej ilości ...

14-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy