Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Konto Direct - prowizje prognozowalne

[ Edytowane ]

Witam,

w marcu założyłem konto Direct, które miało być 0zł. Okazuje się, że co miesiąc mi wskakują prowizje prognozowalne - pierw było 15,00zł (pewnie za kartę, ponieważ mam powyżej 26 lat) a teraz znów wskoczyło 7,00zł. Za co są ściągane te opłaty? Dodam, że nie wypłacałem przez ten czas z obcych bankomatów.

Odpowiedz
0 Lajków
Lukash1710
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
29-05-2020
Wiadomość 1 z 2 (6 814 wyświetleń)

Re: Konto Direct - prowizje prognozowalne

[ Edytowane ]

Witaj w gronie naszych klientów Emotikon: Szczęśliwy
Masz rację- konto osobiste Direct prowadzimy bezpłatnie.
Sekcja Prowizje prognozowane to informacje o tym, jakie prowizje mogą się naliczyć na Twoim koncie.
Za kartę wiadomo- opłata została pobrana i pewnie jest widoczna w historii konta.

Pojawia się tam też prowizja za kartę 7 złotych- jest to taka informacja dla Ciebie, że w danym cyklu rozliczeniowym może się ona naliczyć.
Cykl trwa od 29 dnia jednego do 28 dnia kolejnego miesiąca.
Jeżeli w tym czasie zapłacisz kartą na łączną kwotę 300 złotych- nie pobierzemy jejEmotikon: Szczęśliwy
Jeżeli nie spełnisz tego warunku- prowizja 7 złotych pojawia się w historii konta.

Płatności, które bierzemy pod uwagę do zwolnienia z prowizji za kartę to:

  • płatności kartą w sklepie,
  • płatności kartą w internecie- gdy podajesz dane z karty.

Fajnie, że korzystasz z naszej społeczności i skierowałeś tutaj swoje pytanieEmotikon: Szczęśliwy
Pamiętaj, że zawsze możesz porozmawiać z nami online na czacie w Moim ING.
Jesteśmy także dostępni na całodobowej infolinii: 32 357 00 69.
Zachęcam do aktywnego bankowania z nami! Emotikon: Szczęśliwy
 

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 2 z 2 (6 774 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Nadpłata w okresie karencji

Witam. Mam uruchomiony kredyt hipoteczny. Obecnie spłacam tylko raty odsetkowe (okres karencji), zostały mi do uruchomienia trzy transze. Czy w takim przypadku mogę już nadpłacać uruchomioną kwotę kre...

16-04-2024
'Raz dwa trzy, apkę masz i Ty' - 100 zł??

cześć,

 

chciałam zapytać, czy jest tu może ktoś kto dostał obiecane 100 zł za założenie aplikacji? ja wciąż czekam, a wydaje mi się, że spełniłam wszystkie warunki z regulaminu...

 

pozdrawiam!

16-04-2024
Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Wniosek trafił do analizy 5.03.2024 zakończone 4.04.2024 - miało być 16 dni wyszło 21 dni.

4.04.2024 nagle się okazało, że potrzeba dokumentów, które można było załatwić wcześniej i od 11.04 trwa dodat

...

16-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy