Odpowiedz

warunek zwalniajacy z oplaty za karte

czy jezeli mam konto direct i zamowie do niego karte, nastepnie na tym koncie moj pelnomocnik tez zamowi sobie karte, to zeby nie placic 7 zl za karte to zarowno ja musze wydac 300 zl , jak i pelnomocnik musi wydac 300 zl, czy tez wystarczy zeby nasze wspolna suma transakcji dala 300 zl? 

 

Odpowiedz
0 Lajków
as91
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
80
6
05-04-2019
Wiadomość 1 z 8 (7 754 wyświetleń)

Re: warunek zwalniajacy z oplaty za karte

Transakcje się nie sumują. Każdą z kart należy zapłacić łączną kwotę minimum 300 zł w cyklu rozliczeniowym. Dla klientów indywidualnych trwa on od 29 dnia miesiąca do 28 dnia miesiąca kolejnego. Zachęcam Was do aktywnego korzystania z kart Emotikon: Szczęśliwy 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 8 (7 707 wyświetleń)

Re: warunek zwalniajacy z oplaty za karte

[ Edytowane ]

czy jest jakis sposob: aby pelnomocnik (zona ) miala karte fizycznie, a ja (glowny wlasciciel)  wirtualnia karte  i aby transakcje w sumie za 300 zl dawaly zwolnienia z oplaty? 

ja moglbym uzywac karty w telefonie, wyplacalbym blikiem z bankomatow, zona jednak klasycznie fizycznie karta, 

nie wiem czy wydawalibysmy oboma kartami po 300 zl, czy jest jakas mozliwosc ? 

np. jakby zona miala karte fizycznie a ja ja wgralbym do googlepay na swoim telefonie to te transakcje sie sumuja wtedy (googlepay+fizyczna)? 

bo jak utworze w moim ing karte wirtualna to chyba ja tez musze wydac 300 zl? 

 

ps. jest mozliwosc zamowienia karte bezimiennje ? czy w oddziale wydawane sa karte do konta takowe? 

ps2. ja (wlasciciel) lub pelnomocnik (zona) mozemy na siebie wziasc 2 karty na osobe? tzn np. ja biore 2 karty na siebie , zona nic nie bierze ( i wtedy tymi 2 kartami wystarczy wydac 300 zl , dobrze kombinuje?) 

Odpowiedz
0 Lajków
as91
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
80
6
05-04-2019
Wiadomość 3 z 8 (7 576 wyświetleń)

Re: warunek zwalniajacy z oplaty za karte

Karta musi być wydana imiennie na osobę, która się nią posługuje.  Dla każdej osoby obowiązują takie same warunki zwolnienia z opłaty za kartę.
Możesz skorzystać z karty przedpłaconej, płacisz za nią raz 20 zł, potem nie ma żadnych opłat stałych.

Odpowiedz
0 Lajków
MiłoszB
Były moderator
Były moderator icon
13
2
01-04-2019
Wiadomość 4 z 8 (7 526 wyświetleń)

Re: warunek zwalniajacy z oplaty za karte

1. Czy 1 osoba (wlasciciel) moze miec 2 karty fizycznie?jezeli nie to rozumiem ze jest mozliwosc jednej karty fizycznej i np karty wortualnej dla 1 osoby ?
2.czy w oddziale wydawana jest karta niespersanalizowana (bez imienia nazwiska) ?czy tylko jest mozliwosc wysylki pocztowej z imieniem nazwiskiem ?
Odpowiedz
0 Lajków
as91
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
80
6
05-04-2019
Wiadomość 5 z 8 (7 522 wyświetleń)

Re: warunek zwalniajacy z oplaty za karte

Jedna osoba może mieć tylko jedną fizyczną kartę, ale oczywiście w telefonie może mieć uruchomioną kartę MasterCard do płatności przy pomocy NFC. 

Jeśli oddział ma na stanie niespersonalizowane karty przedpłacone, to może taką wydać. W przeciwnym wypadku jest zamawiana karta z danymi posiadacza.


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
47
26-11-2018
Wiadomość 6 z 8 (7 518 wyświetleń)

Re: warunek zwalniajacy z oplaty za karte

czy zwykle visy zblizeniowe nie ma nieimiennych ?

w cenniku jest mastaercard debit zbizeniowa, zatem moze jest moziwosc zamowienia i visy i mastercad? 

Odpowiedz
0 Lajków
as91
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
80
6
05-04-2019
Wiadomość 7 z 8 (7 514 wyświetleń)

Re: warunek zwalniajacy z oplaty za karte

Karty Visa do konta zawsze są spersonalizowane. Co do karty MasterCard, to najpewniej widziałeś kartę do konta w euro.

Do konta w złotówkach wydajemy tylko kartę MasterCard w telefonie.


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
47
26-11-2018
Wiadomość 8 z 8 (7 512 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy