Odpowiedz

blokada na karcie

Witam, 

planuje stworzyć wypożyczalnie sprzętu X. 

Jako zabezpieczenie (depozyt na czas wypożyczenia sprzętu) chciałbym robić blokade na koncie i teraz nasuwa mi się pytanie: co jeżeli klient ma limit na karcie kredytowej tylko 3000zł, a depozyt powinien wynosić 10,000zł? Żegnam się z klientem czy przez bank przechodzi większy limit w postacie blokady bankowej?

Pozdrawiam

M

Odpowiedz
0 Lajków
arcana
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
17-04-2019
Wiadomość 1 z 2 (3 648 wyświetleń)

Re: blokada na karcie

[ Edytowane ]

Blokada może być jedynie do wysokości dostępnego limitu kredytowego

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 640 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zmiana technologii budowy domu na szkieletową

W tej sprawie prosimy o kontakt z naszymi ekspertami hipotecznymi. Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci w placówkach banku. 


Na kontakt z osobami zajmującymi się kredytami hipoteczny

...

22-08-2026
Zmiana technologii budowy domu na szkieletową

Witam, otrzymaliśmy kredyt hipoteczny w ING na dom, powiązany z projektem o konstrukcji murowanej. Lecz chcemy by powstał w technologii szkieletowej, kosztorys pozostaje ten sam.
Co do pozwolenia na bu
...

22-08-2026
Re: Re.: Aneks do umowy

Chcielibyśmy tutaj pomóc, jednak potrzebujemy zweryfikować informacje zawarte w Twojej umowie. Prosimy skontaktuj się z nami przez kanały szyfrowane - na czacie w Moje ING lub z naszą infolinią hipote

...

21-08-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy