Odpowiedz

Zmiana wizerunku karty.

Witam, posiadam taki problem że miesiąc temu wygenerowałem sobie nowy wizerunek karty, zapłaciłem i do tej pory nie otrzymałem nic. Opcja zmiany wizerunku też zniknęła i nie wiem co robić. Proszę o pomoc pozdrawiam.
Odpowiedz
0 Lajków
Cannibal
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
11-06-2020
Wiadomość 1 z 2 (2 066 wyświetleń)

Re: Zmiana wizerunku karty.

Witaj Emotikon: Szczęśliwy Proszę, sprawdź, czy wysyłaliśmy do Ciebie wiadomość w tej sprawie w Moim ING. W przypadku odrzucenia Twojego wizerunku nie wyślemy do Ciebie karty. Jeśli nie otrzymałeś od nas wiadomości, napisz do nas w tej sprawie przez czat w Moim ING lub zadzwoń - (32) 357 00 12. Postaramy się to dla Ciebie sprawdzić. Kartę wysyłamy w ciągu 8 dni roboczych na wskazany przez Ciebie adres korespondencyjny.
Możesz zmienić tylko raz wizerunek karty w jednym okresie rozliczeniowym, dlatego ta opcja nie jest teraz dostępna. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 982 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Ja kupuje z rynku wtórnego, mam umowę przedwstępną i rezerwacyjną do jutra. Wniosek o kredyt tylko złożony w ING bo doradca mówił „co złego może sie wydarzyć”, płakać się chce.

25-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Otrzymasz decyzję ostateczną bez umowy deweloperskiej? My po wstępnej musieliśmy podpisać i dostarczyć akt notarialny.

25-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Ja weszłam jako klient banku na rzekomą szybką ścieżkę przyznawania kredytu. I niby tego samego dnia po skompletowaniu i przesłaniu dokumentów 29.03 dostałam wstępną pozytywną opinię. Dwa tygodnie tem...

25-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy