Odpowiedz

Zamknięcie larty kredytowej w trybie natychmiastowtym - brak zgody na zmianę warunków

Witam,

Otrzymałem informację, że z dniem 16-go sierpnia 2020 roku zmieni się treś "Ogólnych warunków wydawania i użytkowania kart kredytowych ING Banku Ślądkiego S.A."

1. Wyczytałem gdzieś, że jeżeli nie zgadzam się na zmianę warunków dla karty kredytowej to mogę wypowiedzieć umowę karty kredytowej bez okresu wypowiedzenia.

 

2. W wiadomości z banku jest natomiast informacja, że jeżeli nie zgadzam się na zmiany to mogę: "wypowiedzieć umowę − wtedy umowa wygaśnie bez ponoszenia opłat ze skutkiem od dnia poinformowania Państwa o zmianach, nie później jednak niż do dnia, w którym te zmiany zostałyby zastosowane,"

 

Czy ktoś mógłby wyjaśnić co ona oznacza i odnieść się do punktu 1?

 

Dodam, że zależałoby mi na jak najszybszym zamknięciu karty w związku z planowanym w niekrótkim czasie kredytem hipotecznym. Może są jakieś inne sposoby aby tego dokonać?

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Odpowiedz
0 Lajków
MarcinM
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
15-07-2020
Wiadomość 1 z 2 (2 426 wyświetleń)

Re: Zamknięcie larty kredytowej w trybie natychmiastowtym - brak zgody na zmianę warunków

Kartę kredytową zamykamy ze skutkiem natychmiastowym, jeśli taką dyspozycję złożysz w naszym oddziale. Ważne jest to, żeby była ona w całości spłacona i żadne płatności nie czekały na zaksięgowanie. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 327 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy