Odpowiedz

Zmiana wizerunku karty - druga karta

Witam

Jeśli do konta są dwie karty - to pytanie jak zmienić wizerunek drugiej karty do tego samego konta ?

Bo brak tej opcji w bankowości elektronicznej

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
muli9
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
1
28-10-2016
Wiadomość 1 z 8 (6 521 wyświetleń)

Re.: Zmiana wizerunku karty - druga karta

@muli9 Wizerunek karty może zmienić tylko użytkownik karty. Czy jesteś użytkownikiem obu kart?





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 8 (6 466 wyświetleń)

Re.: Zmiana wizerunku karty - druga karta

No nie jestem bo druga karta jest żony ale oboje używamy tego samego loginu do konta więc widzi w systemie to samo co ja
Odpowiedz
0 Lajków
muli9
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
1
28-10-2016
Wiadomość 3 z 8 (6 445 wyświetleń)

Re.: Zmiana wizerunku karty - druga karta

@muli9 Jeżeli na karcie są dane żony, to wizerunek swojej karty może zmienić Twoja żona przez swoją usługę internetową. Karta i bankowość jest zawsze imienna. W loginie powinny być litery z imienia i nazwiska Twojej żony. Taką usługę Twoja żona może odebrać bezpłatnie w dowolnym oddziale naszego banku. Wystarczy dowód osobisty.

 


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 4 z 8 (6 369 wyświetleń)

Re.: Zmiana wizerunku karty - druga karta

Zaakceptowalem to jako rozwiązanie ale przyznam że to tragiczny sposób bo z poziomu jakiegokolwiek loginu powinna istnieć opcja zmiany wszystkich kart ktore widać w systemie. A skoro moge dla karty współwłaściciela zmieniać limity, debety, blokować itp to tym bardziej nie ma sensu brak opcji zmiany wizerunku tej karty ... chyba nie trudno zgadnąć które z tych rzeczy są bardziej restrykcyjne...
Odpowiedz
0 Lajków
muli9
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
1
28-10-2016
Wiadomość 5 z 8 (6 243 wyświetleń)

Re.: Zmiana wizerunku karty - druga karta

@muli9 Przekazałam Twoją propozycję do osób zajmujących się bankowością i kartami.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 6 z 8 (6 188 wyświetleń)

Re.: Zmiana wizerunku karty - druga karta

Witam,jesli posiadam 1karte aktywna i chcialabym zmienic wizerunek to jak wyglada sprawa , czy ta pierwsza musze oddac, zastrzezyc czy jak to dziala
Odpowiedz
0 Lajków
annman9281
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
09-11-2016
Wiadomość 7 z 8 (6 130 wyświetleń)

Re.: Zmiana wizerunku karty - druga karta

Po zamówieniu karty z nowym wizerunkiem w ciągu kilku dni przychodzi nowa - aktywujesz ją a starą wyrzucasz Emotikon: Mrugający nic dodać nic ująć
Odpowiedz
0 Lajków
muli9
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
1
28-10-2016
Wiadomość 8 z 8 (6 125 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy