Odpowiedz

Zmiana nazwiska na karcie

Witam,
Zmieniłam nazwisko(wyszłam za mąż) w banku już nazwisko zostało zmienione a co z karta ?
Czy moge się posługiwać tą ze starym nazwiskiem czy muszę wymienić na nową?
Jeśli mogę się posługiwać tą ze starym nazwiskiem czy jest jakiś określony czas?

Odpowiedz
0 Lajków
iwonka1988
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
13-10-2016
Wiadomość 1 z 4 (17 878 wyświetleń)

Re.: Zmiana nazwiska na karcie

Najlepiej wymienić kartę na nową, bo mogą być trudności w jej akceptacji. Jeżeli to karta do konta, to doradca w oddziale może zamówić duplikat z nowym nazwiskiem.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
773
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (17 847 wyświetleń)

Re.: Zmiana nazwiska na karcie

Właśnie próbuje zamówić nową kartę (przez Internet) z tego samego powodu, co Pani powyżej i pojawia się problem. Ile razy wchodze w opcje zamówienia karty, wyświetla się jedynie prośba o aktualizacje danych i dalej nic? Co zrobić? Proszę o szybką odpowieć, bo potzrebuje karty na za dwa tygodnie.

Odpowiedz
0 Lajków
edywol
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
17-02-2017
Wiadomość 3 z 4 (17 117 wyświetleń)

Re.: Zmiana nazwiska na karcie

Prawdopodobnie nie uzupełniłaś wymaganych oświadczeń FATCA i CRS, które są dostępne pod adresem zamieszkania/korespondencyjnym w Moim ING w zakładce Dane i ustawienia. Po wypełnieniu i zaakceptowaniu oświadczeń problem powinien ustapić. Wypełnienie tych oświadczeń jest konieczne by móc skorzystać z jakiegokolwiek nowego produktu w naszym banku.

 



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (17 110 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy