Odpowiedz

Wzór do karty płatniczej

Witam.

 

 

Z racji iż dostałem SMS z niedługim wygaśnięciem karty płatniczej to chciałbym mieć w własnym wzorem.

 

 

Ze wsparcia ING dowiedziałem się iż dana grafika musi być w rozmiarze 748 pikseli x 480 pikseli.Jednak gdy wchodzę w opcję zmiany wizerunku karty.Szablon jest większy niż grafika.

 

Więc Moje pytanie brzmi jaka jest wymagana właściwa wielkość grafiki.

 

 

Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
pepeh
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
14-10-2016
Wiadomość 1 z 5 (8 722 wyświetleń)

Re: Wzór do karty płatniczej

@pepeh Tak jak napisałeś minimalne wymiary grafiki, to 748x480. Jeżeli masz większy obrazek, to proszę zwróć uwagę, że u góry znajdziesz suwak, którym możesz powiększać i zmniejszać swoją grafikę. Wiele też zależy od kształtu obrazka. Jeżeli jest kwadratowy, to ciężko go będzie zmieścić całego na podłużnej karcie Emotikon: Smutny


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
47
26-11-2018
Wiadomość 2 z 5 (8 643 wyświetleń)

Re: Wzór do karty płatniczej

Problem polega na tym,że ten ich suwak  nie zmniejsza/powiększa tylko bardziej "dosuwa do w środek" i reszta obrazka jest ucięta.

Odpowiedz
0 Lajków
pepeh
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
14-10-2016
Wiadomość 3 z 5 (8 635 wyświetleń)

Re: Wzór do karty płatniczej

Jeśli Twoje zdjęcie jest kwadratowe, faktycznie będzie tak jak napisałeś. W tej sytuacji powinieneś edytować swój obrazek w innym programie. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 4 z 5 (8 524 wyświetleń)

Re: Wzór do karty płatniczej

"Jeśli Twoje zdjęcie jest kwadratowe, faktycznie będzie tak jak napisałeś. W tej sytuacji powinieneś edytować swój obrazek w innym programie."

Twoja odpowiedź nie jest żadnym rozwiązaniem. Jest ona tylko potwierdzeniem tego, co napisał ktoś inny.

W drugim zdaniu napisałaś, że obrazek powinien zostać edytowany w innym programie. Co to jest za różnica, w jakim programie obrazek będzie edytowany? Jeśli obrazek będzie kwadratem w Paincie, to w Photoshopie również będzie kwadratem.

Twoja odpowiedź jest niczym innym, jak "kradzieżą" rozwiązania podanego dzień wcześniej, z dodaną nutką cechy zarozumiałości (nie wiem czy to pomocne, ale napiszę, że tak, by otrzymać "lajki", o które w kolejnym zdaniu poproszę).

 

Przynajmniej taka jest moja opinia. Jeśli od tego czasu nic się nie zmieniło w Twoim podejściu do życia, to polecam popracować nad własnym charakterem.

Pozdrawiam cieplutko.

Odpowiedz
0 Lajków
thebestmuzzle
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
26-11-2020
Wiadomość 5 z 5 (6 199 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy