Odpowiedz
Highlighted

Grafika do karty

Zrobiłam własną grafikę by umieścić ją na mojej karcie, grafiki a mimo to ciągle dostaję wiadomość zwrotną że grafika 'zawiera logotypy lub znaki towarowe' czy jest możliwość pomyłki?
Odpowiedz
0 Lajków
Raczek
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
2
0
19-11-2020
Wiadomość 1 z 3 (182 wyświetleń)
Highlighted

Re.: Grafika do karty

*spełnia ona wszystkie wymagania dotyczące grafik
Odpowiedz
0 Lajków
Raczek
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
2
0
19-11-2020
Wiadomość 2 z 3 (180 wyświetleń)
Highlighted

Re: Re.: Grafika do karty

Specjalista, który weryfikował Twoją propozycję karty zapewne miał jednoznaczne skojarzenia co do zaproponowanej grafiki. Spróbuj ją zmodyfikować i ponownie wyślij do nas do akceptacji Emotikon: Szczęśliwy 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
161
36
04-09-2015
Wiadomość 3 z 3 (130 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING żąda bez jakiegokolwiek powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pienię...

wspomniany zapis ustawy brzmi: " badanie źródła pochodzenia wartości majątkowych będących w dyspozycji klienta – w przypadkach uzasadnionych okolicznościami" ergo bank powinien owo "badanie" uzasadnić

...

26-11-2020
Re: Re.: Decyzja wstepna

te 21 dni kalendarzowych to od momentu złożenia wniosku, czy od momentu kiedy zaczął się atap 2? analiza dokumentów??? i jeśli chodzi o 16 dni roboczych to tez ma Pani na myśli od złożenia dokumentów,

...

26-11-2020
Re: Re.: Decyzja wstepna

Anita3 jeśli analityk nie poprosi Cię o dodatkowe dokumenty, często jest tak, że decyzja ostateczna pojawia się po analizie, czyli po około 16 dniach. Ten czas może się zmienić, w zależności od tego i

...

26-11-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy