Odpowiedz

Wzór do karty płatniczej

Witam.

 

 

Z racji iż dostałem SMS z niedługim wygaśnięciem karty płatniczej to chciałbym mieć w własnym wzorem.

 

 

Ze wsparcia ING dowiedziałem się iż dana grafika musi być w rozmiarze 748 pikseli x 480 pikseli.Jednak gdy wchodzę w opcję zmiany wizerunku karty.Szablon jest większy niż grafika.

 

Więc Moje pytanie brzmi jaka jest wymagana właściwa wielkość grafiki.

 

 

Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
pepeh
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
14-10-2016
Wiadomość 1 z 5 (8 662 wyświetleń)

Re: Wzór do karty płatniczej

@pepeh Tak jak napisałeś minimalne wymiary grafiki, to 748x480. Jeżeli masz większy obrazek, to proszę zwróć uwagę, że u góry znajdziesz suwak, którym możesz powiększać i zmniejszać swoją grafikę. Wiele też zależy od kształtu obrazka. Jeżeli jest kwadratowy, to ciężko go będzie zmieścić całego na podłużnej karcie Emotikon: Smutny


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
47
26-11-2018
Wiadomość 2 z 5 (8 583 wyświetleń)

Re: Wzór do karty płatniczej

Problem polega na tym,że ten ich suwak  nie zmniejsza/powiększa tylko bardziej "dosuwa do w środek" i reszta obrazka jest ucięta.

Odpowiedz
0 Lajków
pepeh
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
14-10-2016
Wiadomość 3 z 5 (8 575 wyświetleń)

Re: Wzór do karty płatniczej

Jeśli Twoje zdjęcie jest kwadratowe, faktycznie będzie tak jak napisałeś. W tej sytuacji powinieneś edytować swój obrazek w innym programie. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 4 z 5 (8 464 wyświetleń)

Re: Wzór do karty płatniczej

"Jeśli Twoje zdjęcie jest kwadratowe, faktycznie będzie tak jak napisałeś. W tej sytuacji powinieneś edytować swój obrazek w innym programie."

Twoja odpowiedź nie jest żadnym rozwiązaniem. Jest ona tylko potwierdzeniem tego, co napisał ktoś inny.

W drugim zdaniu napisałaś, że obrazek powinien zostać edytowany w innym programie. Co to jest za różnica, w jakim programie obrazek będzie edytowany? Jeśli obrazek będzie kwadratem w Paincie, to w Photoshopie również będzie kwadratem.

Twoja odpowiedź jest niczym innym, jak "kradzieżą" rozwiązania podanego dzień wcześniej, z dodaną nutką cechy zarozumiałości (nie wiem czy to pomocne, ale napiszę, że tak, by otrzymać "lajki", o które w kolejnym zdaniu poproszę).

 

Przynajmniej taka jest moja opinia. Jeśli od tego czasu nic się nie zmieniło w Twoim podejściu do życia, to polecam popracować nad własnym charakterem.

Pozdrawiam cieplutko.

Odpowiedz
0 Lajków
thebestmuzzle
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
26-11-2020
Wiadomość 5 z 5 (6 139 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy