Odpowiedz

Wybór operatora kart

Wczoraj mieliśmy sytuację, gdzie jeden operator Visa miał problemy. I my jako użytkownicy banku ING również. Wczoraj od godz. 21 próbował kilka razy płacić i nie mogłem. 

Gdyby miał kartę Mastercard pewnie tego problemu bym nie miał.

Całe szczęście, że kolega w banku mBank ma dwie debetówki Visa i Mastercard i dzięki jego MasterCardowi nasz wekeend w gronie znajomych nie okazał się porażką. 

Może ING czegoś się nauczy wczorajszą wpadką Visy i da nam możliwość wyboru operatora kart a może jak w mBanku - możliwość posiadania dwóch debetówek - każdy innego operatora??

 

Od razu piszę - nie interesuje mnie KK bo miałem kiedyś w życiu i więcej się na nią nie dam namówić. 

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz II
Główny rachmistrz II icon
351
55
03-02-2016
Wiadomość 1 z 4 (3 832 wyświetleń)

Re: Wybór operatora kart

Faktycznie miała miejsce awaria, o której piszesz. Na ten moment nie planujemy możliwości korzystania z dwóch kart debetowych różnych organizacji. Pamiętaj, że jeśli posiadasz telefon na Androidzie oraz masz funkcję NFC możesz skorzystać z karty Mastercard w telefonie. Dodatkowo, w takich sytuacjach można korzystać z BLIK-a. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
177
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (3 765 wyświetleń)

Re: Wybór operatora kart

Przede wszystkim przepraszam w swoim powyższym poście za błędy językowe. Pisałem szybko na telefonie i jak widać poucinał mi końcówki (problemy z logowaniem przez FF na komputerze).

 

Nie mam telefonu na Androidzie (i już nigdy nie chcę) i nie w każdym sklepie jest już BLIK. To co wtedy? Apple Pay również stoi w Waszym banku pod wielkim znakiem zapytania.....

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz II
Główny rachmistrz II icon
351
55
03-02-2016
Wiadomość 3 z 4 (3 751 wyświetleń)

Re: Wybór operatora kart

[ Edytowane ]

Przyglądamy się różnym metodom płatności. Niewykluczone, że wprowadzimy również Apple Pay. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 4 z 4 (3 694 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Nie udało sie pobrać danych imoje

Witam,

odświeżam temat ponieważ mimo wyczyszczenia plików cookie i zmiany przeglądarek komunikat nadal się pojawia.

W momencie kiedy zostaje przekierowany z esklepu w celu zapłaty pojawia się okno z log

...

04-04-2025
dyspozycja na wypadek śmierci a kredyt w banku ING

Jeśli ktoś wydaje dyspozycję wypłaty na wypadek śmierci z konta osobistego, a ma przy okazji kredyt w ING, który spłaca z tego konta, to czy dyspozycja zostanie zrealizowana, czy bank przejmie środki

...

04-04-2025
Re.: Negatywna decyzja

Po ponad 4 latach ta sama praktyka. Brak wskazania przyczynowy odmowy udzielenia kredytu w decyzji kredytowej. Brak pouczenia Banku o możliwości złożenia wniosku o podanie przyczyny negatywnej decyzji

...

03-04-2025
Najbardziej pomocni użytkownicy