Odpowiedz

Wizerunek karty debetowej w aplikacji MojeING oraz w portfelu Google

Dzień dobry
Zamówiłem kartę debetową z innym wizerunkiem z galerii niż domyślna karta pomarańczowa. Karta przyszła, wszystko super. Jednak w aplikacji mojeING jest wizerunek karty pomarańczowej. Tak samo po dodaniu do portfela Google tez karta jest pomarańczowa. Tak to powinno wyglądać?

W banku PKOBP karta z wizerunkiem z galerii zawsze wyświetlała się w aplikacji IKO oraz w portfelu Google. Trochę to dziwne tym bardziej że jest pobierana za taką kartę dodatkowa opłata. Myślałem że w ING też wizerunek danej karty będzie widoczny normalnie w MojeING oraz w portfelu Google. Czy możnaby w przyszłości zmienić tak żeby ten wizerunek pokazywał się normalnie?

Odpowiedz
0 Lajków
Matrix98
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
26-08-2025
Wiadomość 1 z 4 (3 908 wyświetleń)

Re: Wizerunek karty debetowej w aplikacji MojeING oraz w portfelu Google

Jak najbardziej tak to powinno wyglądać. Dziękujemy za sugestię w tej sprawie. Przekażemy ją do odpowiedniego zespołu. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
266
48
11-02-2020
Wiadomość 2 z 4 (3 744 wyświetleń)

Re: Wizerunek karty debetowej w aplikacji MojeING oraz w portfelu Google

Dziękuję za odpowiedź. W takim razie czekam na dodanie takiej funkcjonalności. Byłoby super ☺️
Odpowiedz
0 Lajków
Matrix98
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
26-08-2025
Wiadomość 3 z 4 (3 667 wyświetleń)

Re: Wizerunek karty debetowej w aplikacji MojeING oraz w portfelu Google

W ING posiadanie karty ze niestandardowym wizerunkiem ma sens wyłącznie jeśli używasz jej fizycznie. Wszędzie indziej jej cyfrowy odpowiednik ma domyślny wygląd.

Odpowiedz
0 Lajków
f0ku5
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
207
58
02-12-2022
Wiadomość 4 z 4 (3 653 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Hasło maskowane - pozwólcie nam je wyłączyć!

Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania Emotikon: Smutny(((

19-06-2026
Re: Problem z płatnościami zbliżeniowymi BLIK

Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie. 

16-06-2026
Problem z płatnościami zbliżeniowymi BLIK

Witajcie.
Mam od jakiegoś czasu problem przy każdej próbie płatności zbliżeniowo blikiem. Mianowicie, przy próbie zapłacenia smartfonem zawsze najpierw odblokowuję ekran odciskiem palca (taki jest wymó...

16-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy