Odpowiedz

Wizerunek karty debetowej w aplikacji MojeING oraz w portfelu Google

Dzień dobry
Zamówiłem kartę debetową z innym wizerunkiem z galerii niż domyślna karta pomarańczowa. Karta przyszła, wszystko super. Jednak w aplikacji mojeING jest wizerunek karty pomarańczowej. Tak samo po dodaniu do portfela Google tez karta jest pomarańczowa. Tak to powinno wyglądać?

W banku PKOBP karta z wizerunkiem z galerii zawsze wyświetlała się w aplikacji IKO oraz w portfelu Google. Trochę to dziwne tym bardziej że jest pobierana za taką kartę dodatkowa opłata. Myślałem że w ING też wizerunek danej karty będzie widoczny normalnie w MojeING oraz w portfelu Google. Czy możnaby w przyszłości zmienić tak żeby ten wizerunek pokazywał się normalnie?

Odpowiedz
0 Lajków
Matrix98
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
26-08-2025
Wiadomość 1 z 4 (3 688 wyświetleń)

Re: Wizerunek karty debetowej w aplikacji MojeING oraz w portfelu Google

Jak najbardziej tak to powinno wyglądać. Dziękujemy za sugestię w tej sprawie. Przekażemy ją do odpowiedniego zespołu. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
265
48
11-02-2020
Wiadomość 2 z 4 (3 524 wyświetleń)

Re: Wizerunek karty debetowej w aplikacji MojeING oraz w portfelu Google

Dziękuję za odpowiedź. W takim razie czekam na dodanie takiej funkcjonalności. Byłoby super ☺️
Odpowiedz
0 Lajków
Matrix98
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
26-08-2025
Wiadomość 3 z 4 (3 447 wyświetleń)

Re: Wizerunek karty debetowej w aplikacji MojeING oraz w portfelu Google

W ING posiadanie karty ze niestandardowym wizerunkiem ma sens wyłącznie jeśli używasz jej fizycznie. Wszędzie indziej jej cyfrowy odpowiednik ma domyślny wygląd.

Odpowiedz
0 Lajków
f0ku5
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
206
57
02-12-2022
Wiadomość 4 z 4 (3 433 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Nowy wygląd = mniejsze bezpieczeńśtwo

Dzięki za info. Działa

02-06-2026
Kredyt Hipoteczny

Cześć Wszystkim,

 

Wraz z mężem złożyliśmy wniosek o kredyt hipoteczny, od 19 maja nasz wniosek jest na etapie 5. podejmujemy decyzję, niestety nasze zaświadczenia od pracodawcy były ważne do końca maja

...

02-06-2026
Re.: Nowy wygląd = mniejsze bezpieczeńśtwo

Cześć. Też mnie wkurza kolejna zmiana, ale u mnie działa prawidłowo po ustawieniu w Bitwarden takich etykiet pól z hasłem:

csv=password-0

csv=password-1

csv=password-2

itd.

02-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy