Odpowiedz

Usunięcie karty z BIK

Witam, posiadałem kartę kredytową której nawet nie aktywowałem z limitem 20000 zł. Dnia 25 sierpnia złozyłem wypowiedzenie tej karty ze skutkiem natychmiastowym wysyłając pismo przez bankowość internetową. Następnego dnia dostałem wiadomość, że karta zostanie zamknięta w ciągu kilku dni na następny dzień już jej nie widziałem w bankowości internetowej. Dzisiaj pobrałem swój raport z BIK i karta ta wciąż w nim widnieje. Kiedy wpis ten zostanie usunięty? Wpływa on na moją zdolność kredytową.

Odpowiedz
0 Lajków
stylusc84
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
15-09-2017
Wiadomość 1 z 3 (2 559 wyświetleń)

Re: Usunięcie karty z BIK

Prosimy, skontaktuj się z nami w tej sprawie przez czat w Moim ING lub telefonicznie.

Czat znajdziesz w Moim ING na dole strony po zalogowaniu się.

Infolinia jest czynna przez całą dobę, a numer kontaktowy to 32 357 00 69.

DamianB
Były moderator
Były moderator icon
108
21
14-12-2020
Wiadomość 2 z 3 (2 500 wyświetleń)

Re.: Usunięcie karty z BIK

Miałam dokładnie taką samą sytuację. Okazało się, że nawet po zamknięciu karty przez jakiś czas aktywny jest jej rachunek. Zadzwoniłam na infolinię i tam konsultant złożył dyspozycję zamknięcia rachunku i usunięcia zgody na przetwarzanie danych karty kredytowej w BIK - sprawa była załatwiona już na drugi dzień.
sanwila
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
7
1
07-09-2021
Wiadomość 3 z 3 (2 496 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy