Odpowiedz

Czemu w ING osoby poniżej 18 roku życia nie mają możliwości samodzielnej zmiany limitów do swojej karty? To moje czwarte konto i w żadnym innym banku nie było takiego problemu. A tutaj bank skomplikował to tak, że rodzic musi dzwonić na infolinię lub jechać do oddziału, żeby zmienić mi limity (ponieważ on sam nie ma konta w ING, nie może tego zrobić przez Internet). 

Odpowiedz
0 Lajków
kaktus
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
10-09-2021
Wiadomość 1 z 2 (159 wyświetleń)

Re: limity

W naszym banku limitów do karty nie może zmienić niepełnoletni klient. Może to zrobić tylko jego rodzic lub opiekun. Nie musi jednak do nas dzwonić ani za każdym razem odwiedzać oddziału banku. Jako rodzic może korzystać bezpłatnie z naszej bankowości internetowej. Nie musi mieć do tego konta w naszym banku, ale widzi za to Twoje konto i kartę. Dzięki temu w dowolnej chwili przez internet może zmienić limity transakcyjne dla Twojej karty. Jeżeli Twój rodzic nie założył naszej bankowości internetowej, to może to zrobić bezpłatnie w dowolnym oddziale naszego banku. Wystarczy jedna wizyta z dokumentem tożsamości. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Moderator
Moderator icon
618
198
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (130 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Czy aplikacja jest konieczna?

Czy aplikacja ING jest konieczna żeby korzystać z usług banku? W warunkach udzielania kredytu mam obowiązek posiadania aplikacji - pytanie po co? I co się stanie jak ją odinstaluję?

22-09-2021
Re: Re.: Kredyt hipoteczny okres kredytowania, a wcześniejsza spłata i zwrot odsetek

Tak, możesz zmienić raty równe w raty malejące Emotikon: Szczęśliwy  Wystarczy złożyć wniosek płatny (200zł) o aneks do kredytu. 

Skontaktuj się z naszą infolinią +48 32 357 00 57. Wykonamy dla Ciebie kalkulację - jak z

...

22-09-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy