Odpowiedz

Re.: Problem z dodaniem karty ING w Apple Pay w MacBook Air

Wracając do wątku, chciałam napisać, że to w pewnym momencie samo zadziałało. Na infolinii Apple gadają jakieś głupoty, typu prawie czy mam włączony komputer. W pewnym momencie zrezygnowałam z procedury dodawania karty. Jednak w pewnym momencie udało się. Nie wiem z czego to wynikło, ale zadziałało. Więc po prostu pozostaje próbować, nie mam innych rad. Dodam jeszcze, że czasem zdarza mi się, że przy chęci dokonania zakupu przez kompa, pojawia mi się informacja, że nie mam karty i żeby skonfigurować applepay. Jednak wtedy wystarczy restart komputera i wszystko działa jak należy.

Odpowiedz
0 Lajków
guccisima
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
08-11-2020
Wiadomość 11 z 16 (4 017 wyświetleń)

Re.: Problem z dodaniem karty ING w Apple Pay w MacBook Air

Dzięki za informację. jednak trochę to słabo tak sobie próbować co jakis czas. A najlepsze jest to, że działa na telefonie i smarwatchu bez problemu 😁.

Odpowiedz
0 Lajków
Memos
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
30-10-2021
Wiadomość 12 z 16 (3 987 wyświetleń)

Re: Re.: Problem z dodaniem karty ING w Apple Pay w MacBook Air

Zidentyfikowaliśmy kłopot z dodaniem karty Visa Zbliżeniowej przez MacBooka. Jest on analizowany po stronie Grupy ING oraz Visy. Obecnie nie mamy informacji, kiedy będzie to poprawione. Być może, tak jak napisała @guccisima, któraś próba dodania karty jest skuteczna i będzie to tymczasowe rozwiązanie. 

Nie powinno być problemów z dodaniem kart Mastercard na MacBooku.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 13 z 16 (3 969 wyświetleń)

Re: Re.: Problem z dodaniem karty ING w Apple Pay w MacBook Air

Faktycznie, sprawę zgłosiłem już do banków. Czasowe dodawanie karty może przynieść oczekiwany skutek, ciężko jednak kilka razy dziennie dodawać kartę i odbijać się od ściany. Miejmy nadzieję, że wkrótce problem zostanie rozwiązany i nie trzeba będzie kilka razy dziennie dodawać karty nieskutecznie. Być może sprawa związana jest też z Visą w bankach niektórych (Revolut Visa dodano normalnie), inne karty Visa i MasterCard innych banków podobnie - choć z opinii na fotach internetowym wiem, że problem dotyczył nie tylko ING, ale i PKO BP, początkowo Santandera również.
Odpowiedz
0 Lajków
JB1
JB1
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
2
28-10-2021
Wiadomość 14 z 16 (3 927 wyświetleń)

Re: Re.: Problem z dodaniem karty ING w Apple Pay w MacBook Air

[ Edytowane ]

Witam wszystkich,

 

jeżeli chodzi o kartę VISA to w dniu dzisiejszym błąd został naprawiony i karta dodana do Apple Pay.

 

Sprawdźcie proszę u siebie 👍.

Odpowiedz
0 Lajków
Memos
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
30-10-2021
Wiadomość 15 z 16 (3 772 wyświetleń)

Re: Re.: Problem z dodaniem karty ING w Apple Pay w MacBook Air

Potwierdzam, dodanie karty na MacBooku zadziałało. Przyszedł kod SMS i karta pierwszy raz było poprawne. Dziękuję za interwencję.
Odpowiedz
0 Lajków
JB1
JB1
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
2
28-10-2021
Wiadomość 16 z 16 (3 748 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy