Odpowiedz

Problem z aktywacją karty

Cześć,
czy ktoś jeszcze ma problem z aktywacją karty? Nie da się jej aktywować mimo prób z telefonu i komputera. Od tygodnia próbuję to zrobić i za każdym razem nic. Na infolinii powiedziano mi, że specjaliści pracują nad problemem. Szkoda, że problem trwa już kilka dni. Jeśli macie taki problem, to może Wam powiedziano coś przydatnego na infolinii? Bo ja już nie mam sił do tego banku.
Odpowiedz
0 Lajków
wikaaa2k_
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
28-11-2020
Wiadomość 1 z 3 (6 046 wyświetleń)

Re: Problem z aktywacją karty

@wikaaa2k_ Proszę, spróbuj zalogować się do Mojego ING poprzez przeglądarkę internetową- na stronie ing.pl loginem i hasłem. Jeśli tam by Ci się nie udało, zadzwoń, proszę pod numer 32 357 00 12. Aktywujemy ją telefonicznie. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DorotaB
Były moderator
Były moderator icon
38
8
11-02-2020
Wiadomość 2 z 3 (6 015 wyświetleń)

Re.: Problem z aktywacją karty

Też mam problem z aktywacją karty. Kilka razy ją aktywowałem w Moim ING, wciąż jednak widnieje jako nieaktywna. Działa jednak bez problemu w sklepie z wybranym przeze mnie PIN-em Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
ChrisPL
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
0
03-12-2020
Wiadomość 3 z 3 (5 920 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Witam, 12 kwietnia 2024 wpłaciłem 5tyś do wpłatomatu Planet Casch w Rybniku po chwili wydał kartę i pojawił się komunikat awaria bankomat zablokowany, zgłosiłem na infolinię nr.zgłoszenia;109447/04202

...

20-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy