Odpowiedz

Problem z aktywacją karty

Cześć,
czy ktoś jeszcze ma problem z aktywacją karty? Nie da się jej aktywować mimo prób z telefonu i komputera. Od tygodnia próbuję to zrobić i za każdym razem nic. Na infolinii powiedziano mi, że specjaliści pracują nad problemem. Szkoda, że problem trwa już kilka dni. Jeśli macie taki problem, to może Wam powiedziano coś przydatnego na infolinii? Bo ja już nie mam sił do tego banku.
Odpowiedz
0 Lajków
wikaaa2k_
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
28-11-2020
Wiadomość 1 z 3 (6 036 wyświetleń)

Re: Problem z aktywacją karty

@wikaaa2k_ Proszę, spróbuj zalogować się do Mojego ING poprzez przeglądarkę internetową- na stronie ing.pl loginem i hasłem. Jeśli tam by Ci się nie udało, zadzwoń, proszę pod numer 32 357 00 12. Aktywujemy ją telefonicznie. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DorotaB
Były moderator
Były moderator icon
38
8
11-02-2020
Wiadomość 2 z 3 (6 005 wyświetleń)

Re.: Problem z aktywacją karty

Też mam problem z aktywacją karty. Kilka razy ją aktywowałem w Moim ING, wciąż jednak widnieje jako nieaktywna. Działa jednak bez problemu w sklepie z wybranym przeze mnie PIN-em Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
ChrisPL
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
0
03-12-2020
Wiadomość 3 z 3 (5 910 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Nadpłata w okresie karencji

Witam. Mam uruchomiony kredyt hipoteczny. Obecnie spłacam tylko raty odsetkowe (okres karencji), zostały mi do uruchomienia trzy transze. Czy w takim przypadku mogę już nadpłacać uruchomioną kwotę kre...

16-04-2024
'Raz dwa trzy, apkę masz i Ty' - 100 zł??

cześć,

 

chciałam zapytać, czy jest tu może ktoś kto dostał obiecane 100 zł za założenie aplikacji? ja wciąż czekam, a wydaje mi się, że spełniłam wszystkie warunki z regulaminu...

 

pozdrawiam!

16-04-2024
Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Wniosek trafił do analizy 5.03.2024 zakończone 4.04.2024 - miało być 16 dni wyszło 21 dni.

4.04.2024 nagle się okazało, że potrzeba dokumentów, które można było załatwić wcześniej i od 11.04 trwa dodat

...

16-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy