Odpowiedz

Potwierdzenie nadania przelewu z karty kredytowej

Witam

Może mi ktoś pomóc i podpowiedzieć, jak pobrać pdf  z potwierdzeniem przelewu wysłanego z karty kredytowej ?

nie mogę tego znaleźć ani w nowej, ani w starej wersji bankowości internetowej. 

Pierwszy raz się spotkałam z taką sytuacją, że nie ma takiej opcji. Zrobiłabym print screen, ale  nawet nie mogę rozwinąć i podjerzeć danych przelewu. I w sumie dotyczy to wszystkich transakcji w bieżącym cyklu rozliczeniowym, jak  również tych historycznych 

 

Aga
Aga
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
3
19-04-2016
Wiadomość 1 z 19 (23 752 wyświetleń)

Re.: Potwierdzenie nadania przelewu z karty kredytowej

W Moim ING ta opcja jeszcze nie jest dostępna. Zapraszam do poprzedniej wersji ING BankOnLine pod ikonę Karty->Przelew z karty kredytowej->Historia przelewów. Tam możesz wygenerować potwierdzenie wykonanego przelewu.

NikolaK
Były moderator
Były moderator icon
18
7
04-09-2015
Wiadomość 2 z 19 (23 691 wyświetleń)

Re.: Potwierdzenie nadania przelewu z karty kredytowej

Starej wersji bankowości już nie ma,  więc potwierdzeń nadania przelewu z karty kredytowej też nie Emotikon: Smutny 

Możnaby zrobic printscrina, ale widok na liście historii pokazuje komu (jak dluga nazwa to nie pokazuje całej, więc też czasami niejasny ten odbiorca jest) i ile, za co (tytuł planości) to już nie.

Nawet nie jestem w stanie sprawdzić, czy się przypadkiem nie pomylilam w tytule płatności.  

Jakiś pomysł? 

Odpowiedz
0 Lajków
Aga
Aga
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
3
19-04-2016
Wiadomość 3 z 19 (22 760 wyświetleń)

Re.: Potwierdzenie nadania przelewu z karty kredytowej

Nie udostępniliśmy jeszcze w systemie Moje ING wszystkich funkcji. Jednak w dalszym ciągu masz dostęp do poprzedniej wersji systemu. Po zalogowaniu do systemu Moje ING w lewym donym rogu wybierz "Poprzednia wersja systemu", a następnie Karty->Przelew z karty kredytowej->Historia przelewów.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinBa
Były moderator
Były moderator icon
108
35
04-09-2015
Wiadomość 4 z 19 (22 654 wyświetleń)

Re.: Potwierdzenie nadania przelewu z karty kredytowej

Dzień dobry,

 niestety w Historii przelewów nie ma wszystkich dokonanych płatności. Bardzo potrzebuję potwierdzenia płatności, jak mogę je zdobyć?

Odpowiedz
0 Lajków
mban
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
22-12-2016
Wiadomość 5 z 19 (22 283 wyświetleń)

Re.: Potwierdzenie nadania przelewu z karty kredytowej

[ Edytowane ]

Dla karty kredytowej możesz pobrać przez bankowość internetową tylko potwierdzenia przelewów. Potwierdzenie płatności kartą kredytową możesz zamówić przez telefon: 32 357 00 12.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 6 z 19 (22 245 wyświetleń)

Re.: Potwierdzenie nadania przelewu z karty kredytowej

Przepraszam za brak precyzji, chodzi mi o przelewy, nie mam wszystkich przelewów które zostały dokonane.

Odpowiedz
0 Lajków
mban
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
22-12-2016
Wiadomość 7 z 19 (22 216 wyświetleń)

Re.: Potwierdzenie nadania przelewu z karty kredytowej

Na Społeczności nie sprawdzimy Twojej karty kredytowej. Zadzwoń na naszą infolinię kart 32 357 00 12. Razem przeanalizujemy wszystkie przelewy z karty kredytowej.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
IwonaP
Były moderator
Były moderator icon
136
42
04-09-2015
Wiadomość 8 z 19 (22 104 wyświetleń)

Re.: Potwierdzenie nadania przelewu z karty kredytowej

Jaja jakieś .. W historii przelewów wprowadzam zakres dat za rok ubiegły i wyskakują mi wszelkie dokonane ruchy na kracie kredytowej w tym przelewy, platności kartą, a nawet spłaty tej karty.  Do niektorych mogę pobrać potwierdzenia 

Niestety nic nie pokazuje za rok bieżący . tak jakby w ogfóle nie było żadnych ruchów na karcie.. a były ..

Potrzebuje mieć "świstek" do ksiąg rachunkowych, ze dokonałam zapłaty za fakturę .. Jak księgowa ma zaliczyć platnośc, nie mając żadnego dokumentu?

Gdzie my zyjemy, ze w XXI wieku, nie mozna pobrać dowodu dokonanej wplaty od razu po jej dokonaniu, nie mowiąc już tydzień po tym fakcie.

Mam dreptać do oddzialu, jak 20 lat temu? jeszcze może będę musiala za to zaplacić.. chore to jest i mowi to "stara baba" , a co mają powiedziec młodzi, ktorzy sa bardziej on-line i wszystko załatwiają nie wychpodząc z domu 

Odpowiedz
0 Lajków
Aga
Aga
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
3
19-04-2016
Wiadomość 9 z 19 (21 570 wyświetleń)

Re.: Potwierdzenie nadania przelewu z karty kredytowej

@Aga Dla transakcji płatniczych realizowanych kartą kredytową nie można wygenerować elektronicznie pojedyńczych potwierdzeń.
Takie potwierdzenie możesz zamówić w oddziale banku, telefonicznie - 32 357 00 69 lub w zakładce wiadomości w bankowości internetowej.
Koszt takiego potwierdzenia to 20 zł.
Standardowym rozliczeniem jest miesięczne zestawienie transakcji karty kredytowej, ktore możesz wygenerować po zakończonym miesięcznym cyklu rozliczeniowym.


*****
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
PatrykW
Były moderator
Były moderator icon
106
34
25-03-2016
Wiadomość 10 z 19 (21 530 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy