Odpowiedz

Limit na koncie

Witam, 

Na początku tego roku utworzyłam limit debetowy na koncie w kwocie 10500 zł. Spłata limitu skończyła się 26.10.2020r. Niestety nie posiadam takich pieniędzy i moje zapytanie jest takie. Jest możliwość rozłożenia tego limitu na raty? 

Odpowiedz
0 Lajków
sarka116
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
29-10-2020
Wiadomość 1 z 8 (7 390 wyświetleń)

Re.: Limit na koncie

Oczywiście dodam, że mam umowę na stałe od 29.10.2020r.
Odpowiedz
0 Lajków
sarka116
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
29-10-2020
Wiadomość 2 z 8 (7 384 wyświetleń)

Re: Re.: Limit na koncie

@sarka116 Proszę, napisz do nas w tej sprawie na czacie w Moim ING - sprawdzimy, co możemy Ci zaproponować. Czata znajdziesz na dole strony po zalogowaniu. Możesz również zadzwonić do naszego działu Restrukturyzacji pod numer +48 32 357 00 76. Specjaliści pracują w dni robocze od 8:00 do 18:00. 

...
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KamilaC
Były moderator
Były moderator icon
177
70
04-09-2015
Wiadomość 3 z 8 (7 333 wyświetleń)

Re: Re.: Limit na koncie

A czy jest możliwość przedłużenia limitu nawet bo zakończeniu go z minusową kwotą?

Odpowiedz
0 Lajków
sarka116
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
29-10-2020
Wiadomość 4 z 8 (7 262 wyświetleń)

Re: Re.: Limit na koncie

sarka116 Co dokładnie masz na myśli? Czy chodzi Ci o wykorzystanie limitu w całości, czy raczej o niedozwolony debet poza dostępne pieniądze? 
Pamiętaj, że jeśli masz limit zadłużenia w koncie, to warunkiem jego prawidłowej obsługi jest zapewnienie w każdym miesiącu wpływów na konto w wysokości co najmniej 1/6 kwoty przyznanego limitu.
W przeciwnym razie możemy w ostateczności wypowiedzieć jego umowę. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 5 z 8 (7 183 wyświetleń)

Re: Re.: Limit na koncie

IlonaU Wykorzystałam cały limit i czytałam na różnych forach, że nawet z minusową kwotą jeżeli będę miała przedłużoną umowę to mogę do 30 dni zanieść papiery do banku i aktywować limit na koncie i spłacać go przez następny rok. Nie wiem czy to prawda. Mam nadzieję, że jest taka możliwość ponieważ mam przedłużoną umowę. Niestety moja umowa konczyła się 31.09 a limit na koncie kończył się 26.09 i nie miałam możliwości go przedłużyć. Więc moje pytanie brzmi czy mogę aktywować limit w banku nawet z debetem na koncie?
Odpowiedz
0 Lajków
sarka116
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
29-10-2020
Wiadomość 6 z 8 (7 170 wyświetleń)

Re: Re.: Limit na koncie

@IlonaU oczywiście 1/6 kwoty limitu na koncie pojawia się co miesiąc.
Odpowiedz
0 Lajków
sarka116
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
29-10-2020
Wiadomość 7 z 8 (7 168 wyświetleń)

Re: Re.: Limit na koncie

sarka116 Jeśli umowa wygasła, to nie możemy jej już przedłużyć.
W tym momencie powinieneś spłacić wykorzystaną kwotę, która zminusowała Twoje konto.
Dopiero wtedy będziesz mógł zawnioskować po raz kolejny o limit zadłużenia w koncie. Wiąże się to z nowym wnioskiem kredytowym i sprawdzeniem Twojej zdolności kredytowej. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 8 z 8 (7 086 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy