Odpowiedz

Karta wirtualna - sumowanie transakcji a zniesienie opłaty 7zł

Witam,

Ostatnio zauważyłem, że kwoty transakcji wykonanych kartą Visa Zbliżeniowa do konta i tych wykonanych Kartą Wirtualną ING Visa nie sumują się w celu zniesienia opłaty 7 zł za tą pierwszą. Mimo sumy ponad 300zł opłata jest pobierana za ten okres. Sprawdziłem kilka miesięcy wstecz - opłata nie jest pobierana w przypadku przekroczenia 300zł na pierwszej karcie. Pamiętam, że kiedyś było to sumowane, a nie widzę, żeby TOiP coś pod tym względem uległo zmianie. Reklamować?

Odpowiedz
0 Lajków
admin
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
08-01-2020
Wiadomość 1 z 3 (4 362 wyświetleń)

Re.: Karta wirtualna - sumowanie transakcji a zniesienie opłaty 7zł

Do zwolnienia z opłaty 7 złotych za kartę Visa zbliżeniową do konta prywatnego bierzemy pod uwagę płatności bezgotówkowe, które zrobisz kartami wydanymi na Twoje imię i nazwisko do tego samego konta.

Do transakcji bezgotówkowych zaliczamy:

  • płatności kartą w sklepie- przez terminal płatniczy,
  • płatności kartą w internecie- gdy podajesz dane z karty.


Do konta możesz mieć równocześnie kilka kart:

Gdy między 29 dniem jednego a 28 dniem kolejnego miesiąca zrobisz tymi kartami zakupy na łączną kwotę 300 zł- nie naliczymy prowizji za kartę Visę zbliżeniową.

 

Co do karty Wirtualnej ING Visa- jest to karta przedpłacona. Oznacza to, że jest to osobna karta z osobnym numerem konta.
Nie jest ona połączona z kontem, do którego masz kartę Visę zbliżeniową.
Tym samym płatność tą kartą nie zwalnia z opłaty za kartę do konta osobistego.
Wspominasz o zmianach w TOiP- nigdy nie braliśmy pod uwagę płatności kartą wirtualną do zwolnienia z opłaty za kartę do konta.

 

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 2 z 3 (4 281 wyświetleń)

Re.: Karta wirtualna - sumowanie transakcji a zniesienie opłaty 7zł

Rzeczywiście, pomyliłem karty Visa NFC (wirtualna postać karty Visa zbliżeniowa na karcie SIM) i K@rta Wirtualna Visa. Wszystko się zgadza

Odpowiedz
0 Lajków
admin
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
08-01-2020
Wiadomość 3 z 3 (4 223 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy