Odpowiedz

Karta wirtualna - sumowanie transakcji a zniesienie opłaty 7zł

Witam,

Ostatnio zauważyłem, że kwoty transakcji wykonanych kartą Visa Zbliżeniowa do konta i tych wykonanych Kartą Wirtualną ING Visa nie sumują się w celu zniesienia opłaty 7 zł za tą pierwszą. Mimo sumy ponad 300zł opłata jest pobierana za ten okres. Sprawdziłem kilka miesięcy wstecz - opłata nie jest pobierana w przypadku przekroczenia 300zł na pierwszej karcie. Pamiętam, że kiedyś było to sumowane, a nie widzę, żeby TOiP coś pod tym względem uległo zmianie. Reklamować?

Odpowiedz
0 Lajków
admin
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
08-01-2020
Wiadomość 1 z 3 (4 363 wyświetleń)

Re.: Karta wirtualna - sumowanie transakcji a zniesienie opłaty 7zł

Do zwolnienia z opłaty 7 złotych za kartę Visa zbliżeniową do konta prywatnego bierzemy pod uwagę płatności bezgotówkowe, które zrobisz kartami wydanymi na Twoje imię i nazwisko do tego samego konta.

Do transakcji bezgotówkowych zaliczamy:

  • płatności kartą w sklepie- przez terminal płatniczy,
  • płatności kartą w internecie- gdy podajesz dane z karty.


Do konta możesz mieć równocześnie kilka kart:

Gdy między 29 dniem jednego a 28 dniem kolejnego miesiąca zrobisz tymi kartami zakupy na łączną kwotę 300 zł- nie naliczymy prowizji za kartę Visę zbliżeniową.

 

Co do karty Wirtualnej ING Visa- jest to karta przedpłacona. Oznacza to, że jest to osobna karta z osobnym numerem konta.
Nie jest ona połączona z kontem, do którego masz kartę Visę zbliżeniową.
Tym samym płatność tą kartą nie zwalnia z opłaty za kartę do konta osobistego.
Wspominasz o zmianach w TOiP- nigdy nie braliśmy pod uwagę płatności kartą wirtualną do zwolnienia z opłaty za kartę do konta.

 

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 2 z 3 (4 282 wyświetleń)

Re.: Karta wirtualna - sumowanie transakcji a zniesienie opłaty 7zł

Rzeczywiście, pomyliłem karty Visa NFC (wirtualna postać karty Visa zbliżeniowa na karcie SIM) i K@rta Wirtualna Visa. Wszystko się zgadza

Odpowiedz
0 Lajków
admin
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
08-01-2020
Wiadomość 3 z 3 (4 224 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy