02-09-2017 23:04
Witam,
Próbując wpłacić pieniądze do polskiego legalnego bukmachera, otrzymuję informację, że wydawca karty blokuje transakcję. Dlatego się tak dzieje?? Jak można temu zapobiec
03-09-2017 21:22
@citt Zgodnie z ustawą o grach hazardowych transakcje możesz zlecać do podmiotów, które otrzymały zezwolenie Ministra Rozwoju i Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Możesz je sprawdzić na stronie ministerstwa.
Jeżeli danego bukmachera nie ma na liście, to transakcja może być blokowana.
03-09-2017 21:57
Oczywiście, że są na liście. Blokowane są do STS, Fortuna czy LV BET.
Wpłata przez konto osobiste w mojej sytuacji jest możliwa, a poprzez kartę kredutową już nie
04-09-2017 21:43
Chciałbym odnieść się do tego o czym piszesz, natomiast przez nasze forum nie mam żadnego dostępu do danych w systemie. Proszę napisz do nas przez Moje ING (zakładka wiadomości) lub skontaktuj się z naszą infolinią kart pod numerem 32 357 00 12. Sprawdzimy to.
Dzień dobry,
od pół roku mam kredyt hipoteczny w ING. Po wybudowaniu budynku okazało się, że moje mieszkanie jest o 0.05 m2 mniejsze niż w projekcie - w związku z tym, zgodnie z zapisami umowy dewelope
... 16-01-2026Może przydałaby się informacja na stronie, że PKO po prostu nie działa, skoro problem występuje od listopada zeszłego roku?
16-01-2026Cześć,
W 2024 roku zostały "przekazane sugestie do odpowiedniego działu" - proszę o informacje jaką decyzję podjął odpowiedni dział? Kiedy i pod jakim adresem zostanie postawiony wpłatomat?
15-01-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 4 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |