Odpowiedz
Highlighted

Karta do konta direct

Witam, 

mam taki problem odnośnie pobierania prowizji za użytkowanie karty. Wyjeżdżam na 3 miesiące za granicę i nie będę korzystać z karty, z czego wynika że nie będę mogła zrobić transkacji bezgotówkowych aby uniknąć pobrania prowizji , i moje pytanie jest takie czy jest jakaś możliwość abym mogła tę kartę dezaktywować ? Czy jedynym wyjściem żeby uniknąć kosztów związanych z nieprowadzeniem konta przez 3 miesiace jest bezpowrotne usunięcie konta ?

mariaz
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
1
01-07-2016
Wiadomość 1 z 2 (3 825 wyświetleń)
Highlighted

Re.: Karta do konta direct

W najbliższym oddziale banku możesz wypowiedzieć umowę karty. Jest to bezpłatne. Z chwilą rozwiązania umowy nie będziemy pobierać opłaty.

 

Po powrocie z zagranicy przez bankowość internetową lub w oddziale banku możesz zamówić nową kartę. Dostarczymy ja nieodpłatnie na adres korespondencyjny (do 8 dni roboczych).

 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
138
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 780 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ograniczony dostep

@Ona102 Możesz wyłączyć widoczność tych kont w Moim ING. Zrobisz to w zakładce Ustawienia> Widok. Nie zamkniesz w ten sposób rachunku bankowego, ale nie będzie on widoczny w bankowości internetowej. N

...

02-06-2020
Smart saver

Parę dni temu założyłam smart saver i czy za przelewy takie jak czynsz prąd woda są naliczane pieniadze na smart saver? Czy tylko za zakupy w Internecie?

02-06-2020
Re: Zdolnośc kredytował ryczałt

Do liczenia zdolności kredytowej na podstawie prowadzonej działalności gospodarczej (ryczałt) bierzemy pod uwagę ubiegły rok i zakończone miesiące obecnego. Poprosimy Cię o PIT 28 za zeszły rok i ewid

...

02-06-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy