Odpowiedz

Karta kredytowa/debet na koncie a wpisy w bik

Witam. Miałem 3 komorników wszyscy już spłacenia i zamknięte postępowania. Posiadam konto 2 lata co miesiąc wpływy powyżej 2.7 tyś. Jednak gdzieś mam jeszcze jakiś negatywny wpis w którejś z baz. Czy jest szansa dostać kartę kredytową lub debet na koncie ?
Pozdrawiam
killer
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
1
07-07-2016
Wiadomość 1 z 2 (4 950 wyświetleń)

Re.: Karta kredytowa/debet na koncie a wpisy w bik

Wszystkie informacje, które są zawarte we wniosku kredytowym, poddajemy szczegółowej analizie i na ich podstawie podejmujemy decyzję kredytową.
Abyś mógł zawnioskować o jakikolwiek produkt kredytowy, pozytywna historia oraz zdolność kredytowa jest elementem kluczowym.


Informację o możliwości skorzystania z oferty możesz uzyskać po złożonym wniosku kredytowym. Dlatego proponuję złożyć wniosek. Decyzję kredytową podejmujemy maksymalnie do dwóch dni roboczych.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
540
121
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (4 917 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Hasło maskowane / partial password

Zwróciłem uwagę, że ING jako jeden z ostatnich banków na polskim rynku wymusza na użytkownikach logowanie przez podanie tylko kilku wybranych znaków hasła. O wadach tego rozwiązania toczyło się już wi...

21-09-2024
Zmiana wariantu ubezpieczenia

Jestem przed podpisaniem umowy kredytowej i mam pewna wątpliwość. Kwota kredytu to 750 tys. będzie ona uruchamiana w transzach przez kolejne 2 lata. Dostałem ofertę z ubezpieczeniem rozszerzonym i moj

...

20-09-2024
Re.: Kredyt hipoteczny

Wybierasz opcję Spłać częściowo lub całkowicie i nadpłacasz wybraną kwotą. Środki na nadpłatę musisz oczywiście zapewnić niezależnie od tych na spłatę raty planowej, które automatycznie pobiera bank.

...

20-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy