Odpowiedz

Karta Visa

Gdzieś w głebi internetu doczytałem się o liczniku na karcie....


Czy nadal istnieje takie coś i jeśli tak to jaki jest limit kwoty po której karta wymusi transakcję na PIN?
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 5 (4 392 wyświetleń)

Re: Karta Visa

Terminal poprosi Cię o wprowadzenie kodu PIN dla płatności powyżej 50 zł. W celu bezpieczeństwa możemy jednak poprosić Cię o wprowadzenie kodu PIN dla innej kwoty.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 5 (4 346 wyświetleń)

Re: Karta Visa

Tak wiem że powyżej 50 zł potrzebny będzie PIN, mam jednak na myśli czy jakbym płacił tylko zbliżeniowo to czy po przekroczeniu pewnej kwoty karta poprosi o PIN ( nie myślę o transakcji powyżej 50 zł, tylko cały czas poniżej)
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 5 (4 343 wyświetleń)

Re: Karta Visa

Chciałbym Ci odpowiedzieć na to pytanie, natomiast ze względów bezpieczeństwa nie potwierdzę Ci czy ten licznik o którym wspominasz rzeczywiście istnieje, a jeśli tak to od jakiej łącznej kwoty wymusi podanie kodu PIN.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 4 z 5 (4 321 wyświetleń)

Re: Karta Visa

Dobrze, to będę musiał sam sprawdzić ;-)
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 5 z 5 (4 309 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy