Odpowiedz

Jaka karta do płatności abonamentowych

Jakimi kartami mogę płacić za subskrypcje/abonamenty internetowe jak np. Netflix, itp. Chodzi mi o to żeby z takiej karty co miesiąc samo pobierało opłatę. Obecnie mam zwykłą kartę płatniczą/do bankomatu. Czy to musi być karta kredytowa? Do niej jest strasznie długi wniosek... A może można innymi kartami - widziałam na stronie, że są jeszcze karty przedpłacone i karty wirtualne

Odpowiedz
0 Lajków
Doris1
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
22-05-2020
Wiadomość 1 z 4 (7 034 wyświetleń)

Re: Jaka karta do płatności abonamentowych

Doris1 To właśnie od usługodawcy lub strony internetowej zależy, z jakiej karty możesz skorzystać do płatności. Z reguły często możesz skorzystać z standardowej karty do konta osobistego. Czasami wymagana jest tylko i wyłącznie karta kredytowa. 
Za pomocą karty przedpłaconej i wirtualnej możesz także dokonywać płatności internetowych. Jest to bezpieczniejsze rozwiązanie, ponieważ te karty nie są bezpośrednio powiązane z Twoim kontem. Musisz je najpierw zasilić. 
Ważne, abyś przed płatnością sprawdziła limit do płatności internetowych w szczegółach karty. Jeśli będzie zbyt niski, to odrzucimy płatność. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1149
226
07-06-2017
Wiadomość 2 z 4 (6 930 wyświetleń)

Re: Jaka karta do płatności abonamentowych

karta wirtualna? 

zdaje sie karta wirtualna mozna miec bez karty fizycznej, ale wappie ze mozna w niej podac nr karty i kod z tylu karty, raczej nada sie tylko do platnosci w sklepach z nfc

Odpowiedz
0 Lajków
as91
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
88
6
05-04-2019
Wiadomość 3 z 4 (6 908 wyświetleń)

Re.: Jaka karta do płatności abonamentowych

Dziękuję za odpowiedzi. Okazało się, że mogę taki płatności robić zwykłą kartą debetową - wystarczyło zmienić limit płatności internetowych, który domyślnie był ustawiony na 0,00 zł. Do tej pory tą kartę mi odrzucało, a po zwiększeniu limitu już przyjmuje.
Odpowiedz
0 Lajków
Doris1
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
22-05-2020
Wiadomość 4 z 4 (6 849 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Tragiczna jakość obsługi

To co przedstawiłem to nie odczucia a fakty.
Zdaje sobie sprawę, że wchodząc do "miejsca spotkań" kiedyś zwanego oddziałem bankowym nie zostanie załatwiona moja sprawa natychmiast, ale byłem przygotowa...

13-06-2026
Re: Powiadomienia PUSH - zawartość

Ale i tak nic z nimi nie zrobicie Emotikon: Szczęśliwy

13-06-2026
Re.: Tragiczna jakość obsługi

Przykro nam, że masz takie odczucia po wizycie w naszym miejscu spotkań. Zapewniamy, że staramy się, aby każdy klient został należycie obsłużony przez naszych specjalistów. Nie zawsze jesteśmy w stani...

13-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy