Odpowiedz
Highlighted

wymiana starej karty na "moja karta"

Moja karta jest ważna do końca czerwca i chciałam ją wymienić na "moją kartę" z wybranym przeze mnie wizerunkiem. Niestety kiedy wchodzę w szczegóły mojej karty nie mogę nigdzie znaleźć takiej opcji. Posiadam konto direct.

Odpowiedz
0 Lajków
dmc
dmc
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
21-05-2020
Wiadomość 1 z 2 (193 wyświetleń)
Highlighted

Re: wymiana starej karty na "moja karta"

@dmc Wspomniałaś, że Twoja karta jest ważna do końca czerwca. Nie możesz w tej chwili zmienić jej wizerunku, ponieważ w swoim systemie widzisz już tę nową, którą otrzymasz w ciągu kilku najbliższych dni. Gdy ta do Ciebie już dotrze, wtedy po jej aktywacji (czyli użyciu na pin w sklepie lub w bankomacie) w jej opcjach znajdziesz możliwość zmiany wizerunku. Gdybyś jednak chciała kartę ze swoim wizerunkiem już teraz, to musiałabyś zamknąć tę obecną i zamówić nową; 
Oferta ING> Karty i płatności telefonem> Karty do konta i przedpłacone> Moja karta ING. 

***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Moderator
Moderator icon
119
24
26-11-2018
Wiadomość 2 z 2 (144 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wysokość wkładu własnego

Jeśli chcę wnioskować o 350 tysięcy, a działka jest warta 90 tys to ile muszę mieć dodatkowej gotówki żeby otrzymać kredyt?

02-06-2020

A co w przypadku kiedy działka nie jest wystarczającym wkładem własnym, a nie ma się całej kwoty wymaganej różnicy tylko część tej kwoty? Czy Bank wtedy wydaje decyzję negatywną? Czy pomniejsza kredyt...

02-06-2020

Dziękuję za wyjaśnienie. Teraz rozumiem dlaczego Bank prosi o wykazanie kosztu. 

02-06-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy