Odpowiedz

Jaka karta do płatności abonamentowych

Jakimi kartami mogę płacić za subskrypcje/abonamenty internetowe jak np. Netflix, itp. Chodzi mi o to żeby z takiej karty co miesiąc samo pobierało opłatę. Obecnie mam zwykłą kartę płatniczą/do bankomatu. Czy to musi być karta kredytowa? Do niej jest strasznie długi wniosek... A może można innymi kartami - widziałam na stronie, że są jeszcze karty przedpłacone i karty wirtualne

Odpowiedz
0 Lajków
Doris1
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
22-05-2020
Wiadomość 1 z 4 (4 795 wyświetleń)

Re: Jaka karta do płatności abonamentowych

Doris1 To właśnie od usługodawcy lub strony internetowej zależy, z jakiej karty możesz skorzystać do płatności. Z reguły często możesz skorzystać z standardowej karty do konta osobistego. Czasami wymagana jest tylko i wyłącznie karta kredytowa. 
Za pomocą karty przedpłaconej i wirtualnej możesz także dokonywać płatności internetowych. Jest to bezpieczniejsze rozwiązanie, ponieważ te karty nie są bezpośrednio powiązane z Twoim kontem. Musisz je najpierw zasilić. 
Ważne, abyś przed płatnością sprawdziła limit do płatności internetowych w szczegółach karty. Jeśli będzie zbyt niski, to odrzucimy płatność. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 4 (4 691 wyświetleń)

Re: Jaka karta do płatności abonamentowych

karta wirtualna? 

zdaje sie karta wirtualna mozna miec bez karty fizycznej, ale wappie ze mozna w niej podac nr karty i kod z tylu karty, raczej nada sie tylko do platnosci w sklepach z nfc

Odpowiedz
0 Lajków
as91
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
80
6
05-04-2019
Wiadomość 3 z 4 (4 669 wyświetleń)

Re.: Jaka karta do płatności abonamentowych

Dziękuję za odpowiedzi. Okazało się, że mogę taki płatności robić zwykłą kartą debetową - wystarczyło zmienić limit płatności internetowych, który domyślnie był ustawiony na 0,00 zł. Do tej pory tą kartę mi odrzucało, a po zwiększeniu limitu już przyjmuje.
Odpowiedz
0 Lajków
Doris1
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
22-05-2020
Wiadomość 4 z 4 (4 610 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Mi brakuje słów na działanie ING. Dwukrotnie mieliśmy status wygląda na to, że mamy już wszystko, podejmujemy decyzję. Wg czasów procesowych dzisiaj powinniśmy mieć decyzję ostateczną, której oczywiśc...

13-05-2024
Re: Kredyt hipoteczny

Proszę skontaktuj się w tej sprawie ze swoim doradcą kredytowym. Tutaj nie mamy możliwości sprawdzenia tych informacji.

13-05-2024
Re: parkingi - nie można wpisać numeru rejestracyjnego

Żebyśmy mogli to sprawdzić, skontaktuj się z nami na czacie w bankowości - znajdziesz go po zalogowaniu na dole. Blokada możliwości wykonywania screenów jest związana z bezpieczeństwem. 

13-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy