Odpowiedz

Czasowo zablokowana karta

Dzień dobry
Sama zablokowałam kartę Czasowo, bo myślałam że ja zgubiłam po kilku godzinach okazało się że jest w kieszeni
Chciałabym ja odblokować ale niestety nie widzę takiego zlecenia w moich finansach
Czy odblokowanie może być tylko telefoniczne czy mogę zrobić to sama przez zalogowanie się do bankowości internetowej?
Odpowiedz
0 Lajków
Agnese07
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
23-11-2019
Wiadomość 1 z 2 (23 617 wyświetleń)

Re.: Czasowo zablokowana karta

Kartę możesz odblokować w swojej bankowości. Po zalogowaniu się w szczegółach karty powinnaś mieć dostępną opcję "Odblokuj kartę". Dodam, że w Moje ING możesz odblokować kartę, tylko kiedy jest wydana na Twoje imię i nazwisko. Jeśli jednak system nie prezentuje Ci takiej opcji, skontaktuj się z nami pod numerem 32 357 00 12. Kartę odblokujemy telefonicznie.
Dyspozycję odblokowania możesz złożyć do 30 dni od daty jej zablokowania.
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
IwonaP
Były moderator
Były moderator icon
136
42
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (23 509 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Od piątku nadal „ Wygląda na to, że mamy już wszystko. Podejmujemy decyzję.”….
U kogoś coś się zmieniło??? Ktoś ma decyzję?

Chyba już minęły 2-4dni robocze … jakby liczyć pierwszy komunikat “ Wygląda na...

25-04-2024
Wakacje kredytowe a ubezpieczenie kredytu

Dzień dobry,

Czy do obliczania RdD do wakacji kredytowych mozna wziąć pod uwage i dodać do obliczeń obowiązkowe ubezpieczenie ochronne które płacę co miesiąc i jest sciągane razem z ratą z mojego konta

...

25-04-2024
Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Dzień dobry, kiedy wprowadzicie funkcjonalność dostępu do aplikacji ing dla posiadaczy kart Mastercard dla dzieci poniżej 13 rok życia ?

24-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy