Odpowiedz

Brak nowej karty, a opłaty lecą

Witam

Mojej mamie wygasła karta w październiku, nie dostała nowej karty aż do dziś. Jednak przeglądając jej konto widać, iż karta została aktywowana i pobierane są prowizje + opłata za ubezpieczenie. Wszystko fajnie i pięknie, tylko gdzie ta karta? Dlaczego została aktywowana automatycznie, bez żadnej akcji ze strony mojej mamy? Wychodzi na to że przez ostatnie 4 miesiące bank pobierał sobie opłaty za coś, czego w ogóle moja mama nie dostała.

Odpowiedz
0 Lajków
Szczekus
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
28-02-2021
Wiadomość 1 z 2 (1 548 wyświetleń)

Re: Brak nowej karty, a opłaty lecą

Do karty odnowionej nie trzeba nadawać nowego PINu. Faktycznie Twoja mama powinna otrzymać nową kartę na adres korespondencyjny, który ma u nas podany. W takiej sytuacji proponuję, aby Twoja mama skontaktowała się z nami telefonicznie pod numerem: 32 357 00 12 lub na czacie w bankowości internetowej. Sprawdzimy dokładnie, kiedy i na jaki adres wysłaliśmy kartę. Dodatkowo zastrzeżemy kartę i zgłosimy dyspozycję zwrotu opłaty za kartę.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
DominikaW
Moderator
Moderator icon
232
45
11-02-2020
Wiadomość 2 z 2 (1 518 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Numer karty oraz kod CVV

Dziękujemy za sugestię.

15-04-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry
We wtorek 9.04 otrzymałam decyzje ostateczna, w piątek podpisałam już umowę.
Trzymam kciuki, żeby u Państwa wszystko szybko i pomyślnie poszło

15-04-2024
Re: Numer karty oraz kod CVV

Wyobraźcie sobie jak bardzo idiotyczna jest ta argumentacja o bezpieczeństwie związanym z nieujawnianiem danych kart w APLIKACJI XD Waszak wszyscy się zgodzimy, że zdecydowanie bardziej bezpieczne jes...

15-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy