Odpowiedz

Płatność kartą kredytową Visa w euro

Hej,

chcialabym zrobic zakupy internetowe z uzyciem karty kredytowej visa. Platnosc bedzie w euro. Gdzie moge znalezc obowiazujacy kurs euro, do ktorego bedzie stosowal sie przelicznik za platnosc kartą? Czy to jest jakis usredniony kurs? Zastanawiam sie, co jest bardziej oplacalne - platnosc kredytowka czy revolutem...

Odpowiedz
0 Lajków
magda-adgam
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
06-01-2021
Wiadomość 1 z 3 (2 979 wyświetleń)

Re: Płatność kartą kredytową Visa w euro

Płacąc kartą płatniczą Visą Zbliżeniową w innej walucie niż nasza, przewalutowaniem zajmie się organizacja płatnicza. Na naszej stronie udostępniamy kalkulator, który pozwoli Ci oszacować, ile zapłacisz za transakcję w obcej walucie naszymi kartami. Kalkulator uwzględnia już prowizję. Pamiętaj, że płacąc kartą płatniczą, przewalutowanie jest bezpośrednio z danej waluty na złotówki (zakładając, że z tego konta płacisz), a przy kartach kredytowych pierwsze przewalutowanie jest na walutę euro po kursie organizacji, a później z euro na złotówki po naszym kursie. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 3 (2 937 wyświetleń)

Re: Płatność kartą kredytową Visa w euro

Dla KK Visy walutą rozliczeniową jest teraz PLN

Odpowiedz
0 Lajków
guren
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
41
3
08-04-2017
Wiadomość 3 z 3 (2 744 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy