Odpowiedz

Płatność kartą kredytową Visa w euro

Hej,

chcialabym zrobic zakupy internetowe z uzyciem karty kredytowej visa. Platnosc bedzie w euro. Gdzie moge znalezc obowiazujacy kurs euro, do ktorego bedzie stosowal sie przelicznik za platnosc kartą? Czy to jest jakis usredniony kurs? Zastanawiam sie, co jest bardziej oplacalne - platnosc kredytowka czy revolutem...

Odpowiedz
0 Lajków
magda-adgam
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
06-01-2021
Wiadomość 1 z 3 (3 034 wyświetleń)

Re: Płatność kartą kredytową Visa w euro

Płacąc kartą płatniczą Visą Zbliżeniową w innej walucie niż nasza, przewalutowaniem zajmie się organizacja płatnicza. Na naszej stronie udostępniamy kalkulator, który pozwoli Ci oszacować, ile zapłacisz za transakcję w obcej walucie naszymi kartami. Kalkulator uwzględnia już prowizję. Pamiętaj, że płacąc kartą płatniczą, przewalutowanie jest bezpośrednio z danej waluty na złotówki (zakładając, że z tego konta płacisz), a przy kartach kredytowych pierwsze przewalutowanie jest na walutę euro po kursie organizacji, a później z euro na złotówki po naszym kursie. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 3 (2 992 wyświetleń)

Re: Płatność kartą kredytową Visa w euro

Dla KK Visy walutą rozliczeniową jest teraz PLN

Odpowiedz
0 Lajków
guren
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
41
3
08-04-2017
Wiadomość 3 z 3 (2 799 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy