05-12-2020 19:29
Czy ktoś już wczytał się w regulamin i umowę co w obecnej sytuacji. Czy taka awaria jest dopuszczalna, straty dla co poniektórych będą ogromne, a co z przyszłymi zyskami z tranzakcji których nie można było zawrzeć. Rozwawiał już ktoś z prawnikiem ?
05-12-2020 22:33
06-12-2020 03:56
A jesteś pewny że odda za poniesioną stratę ?
07-12-2020 12:06
Jeśli wpłata jest odrzucana ze względu bezpieczeństwa i nie masz dostępu do karty, gotówkę możesz wpłacić w oddziale z obsługą kasową. Takie placówki wyszukasz na naszej stronie: https://www.ing.pl/placowki-oddzialy-bankomaty
... 11-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 1 | |
| 1 |