03-12-2020 08:34
W chwili obecnej systemy Biura Maklerskiego są niedostępne. Pracujemy nad jak najszybszym przywróceniem ich działania. Kontakt z infolinią Biura Maklerskiego może być utrudniony. Przepraszamy za utrudnienia.
03-12-2020 08:44
03-12-2020 08:45
03-12-2020 08:48
03-12-2020 08:51
Reklamację możesz złożyć:
03-12-2020 08:56
Testy na prodzie ![]()
03-12-2020 09:24
Mam już tego dość, założyłem konto osobiste i maklerskie w innym banku.
03-12-2020 09:26
03-12-2020 09:29
Dokładnie, to jest żenada. Jestem Klientem ing od 15 lat, ale to co ostatnio się wyprawia z dostępem do kont przez internet to jest jakaś porażka.
03-12-2020 09:43
Witam. Mam problem z aktywacja aplikacji. Wpisuje login i PESEL a pisze że jedno i drugie jest niezgodne. I co chodzi ??
07-06-2026Witam,czy jest szansa przesłać również moją reklamację?Wplacane ponad 4000 złotych,nr reklamacji 104484/062026.
Dziekuje
06-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 1 | |
| 1 |